1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki telefon do 550zł ??

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez keniek11, Wrzesień 16, 2012.

1. keniek11

keniek11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jaki telefon do 550zł ??
    Mam na oku Lg swift L5
    moje wymagania:
    Wyświetlacz ok 4 cale
    Wifi...
    Android lub Windows Mobile

2. Lotnik421 Xbox One

3. Maxi178PL

Maxi178PL Banned Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    OPOLE
    Ja tam bym na twoim miejscu wybrał SE walkman, ekran może nie duży, ale wygodna komórka, ma dobre parametry jak na tą cene, gta 3 świetnie chodzi na tym telefonie, android 4.0 zainstalujesz bez problemu :) W nowsze gry typu max payne, bez zacinki powinieneś na tym telefonie zagrać, polecam + dobry glosnik.

4. keniek11

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ale który??
    SE WT19i czy SE WT13i

5. Maxi178PL

Maxi178PL Banned Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    OPOLE
  6. keniek11

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chodzą gry takie jak angry birds ?? a jak z baterią ?? warto go kupić za ok 500zł ??

7. kokakoala

kokakoala Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Świetna zabawa grać w Maxa na 3 calach i małej rozdzielczości.
    Zamiast tego kupisz za 500zł używanego w dobrym stanie i9000, miałem kiedyś i do dziś polecam. A jak wrzucisz mu CM9/10 to będzie jeszcze obiady robił.

8. keniek11

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chętnie bym wziął tego i9000 ale podobno bardzo często trzeba go ładować

9. v4n3llu5

v4n3llu5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Za ok 500 dostaniesz nawet Neo V. 3,7'' rozdziałka 854x480 ( odpuść wszystko poniżej ), Bravia Engine, Adreno 205, Procek 1ghz ( kręci sie spokojnie do 1,6ghz ) port micro HDMI, USB OTG, aparat 5Mpix, kręci w HD, dobre audio. W tych pieniądzach nie ma nic lepszego :). Jedynie wykonanie mogłoby być lepsze jednak nie jest źle. Miałem, polecam :chuncky:

10. keniek11

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Neo V ciężko zaleście w cenie 550zł

11. RuNNerka

RuNNerka Banned Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków
    Ja kupiłem za 520 z wysylka.

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk

12. keniek11

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  13. v4n3llu5

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Własnie zajrzałem na alledno i jest co najmniej 5-6 w cenie w której szukasz. Coś słabo szukasz :)

14. kokakoala

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    i9000, 4" 800x480 Super AMOLED, 1GHz Exynos (OC minimum 1.2GHz), PowerVR SGX540, 512MB RAM, 8-16GB ROM, b.db. jakości aparat 5M i video 720p, wyśmienity układ dźwiękowy Wolfson-a. Cienki i bardzo wygodny w użytkowaniu. Oryginalna nowa bateria powinna wystarczyć, w razie czego do tego modelu jest wiele powiększonych akumulatorów do kupienia. Porównanie go do Neo nazwę "nieprofesjonalnym"

Zapomniałem dodać jako minus, oficjalnie Gingerbread, ale docelowo CM10 JB

15. v4n3llu5

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    SGS sie dużo nie podkreci a wszytkie Xperie z 2011r dają się podciagnąć do max 2Ghz ( szczyt ). Znajdz mi zadbanego, wartego zakupu SGS-a w tych pieniądzach to Cie ozłocę. Neo V ma szanse kupić w stanie ''jak nowy'' a SGS-a dostanie co najwyżej 1,5 - 2 letniego. Poza tym Neo V dostał oficjalnego ICS-a a w fazie testów jest oficjalny JB więc... BTW nie dla każdego 4'' cale jest wygodne. Co prawda SGS jest lekki i cienki ale jednak 4'' juz sie tak wygodnie 1 ręka nie obsłuży. Miałem oba zeby nie było :)

16. kokakoala

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miałem tych sprytnychfonów tuziny i po prostu w tej półce cenowej najlepiej wspominam SGS, w wielkim stopniu za świetne audio, ale tam wszystko było z najwyższej półki.
    Co do podkręcania układów w telefonach, w wielkim stopniu mit dla dzieci benchmarku. Znacznie lepsza jest otymalizacja softu. A pierwsze Snapdragony mają spore braki w instrukcaj w stosunku do Exynosa w SGS. I na koniec, SGX540 zabija Adreno 205.

17. v4n3llu5

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    3

Ja miałem ponad 40 wiec tez swoje wiem :p. Z najwyższej półki było wszystko poza wykonaniem ale mniejsza z tym. Ja nie mówię o benchmarkach ale o rzeczywistym przyroście szybkości w działaniu telefonu. Układu graficzngo sobie nie zmienisz a procesor możesz podkręcić i uwierz mi na słowo - telefon dostaje sporego kopa. Wiem co mówie bo mam teraz Xperię Ray czyli bebechy ( cpu i gpu ) takie same jak Neo V. 1,6Ghz potrafi odmienić telefon nie do poznania. I nie mówie tu o cyferkach w testach benchmarkowych ale o obsłudze telefonu na codzień. I co najlepsze bateria wcale krócej nie trzyma bo jest lepsze zarzadzanie energia i obniżone taktowanie w spoczynku ( ze standardowych 245mhz do 134mhz ). Galaxy S zywot zakończył na GB i pseudo ICSie czyli Value Packu. Instalując custom rom zawsze cos nie będzie działało, zawsze będa wersje nightly a stable mimo, że istnieją nie pobawione sa błedów z którymi trzeba żyć. Galaxy S to swietny telefon ale w obecnej chwili znalzienie zadbanego egzemplarza w ludzkich pieniadzach graniczy z cudem. Wg mnie nie warto wydawac ok 550 zł za 2 letni telefon w najlepszym przypadku w stanie dobrym jesli mozna miec za nawet mniej ( bo ok 500zł ) np taka Neo V która wcale w ogólnym rozrachunku wcale nie jest gorsza od SGSa a w niektórych kwestiach nawet go przebija ( port microHDMI, USB OTG, oficjalny ICS, mozliwa aktualizacja do JB, procek podatny na kręcenie ). Takie moje zdanie, każdy może miec inne tyle w tym temacie. Peace ;)

Wczytywanie...

Poleć forum