1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki telewizor do xboxa 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez rav189, Styczeń 13, 2010.

1. rav189

rav189 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Hrubieszów
    Siemka, mam xboxa 360 premium od wakacji 2009 no i mam taki zwykly telewizor kineskopowy, i chcę kupic jakis telewizor tak ok 37"- 42" i nie wiem jakie parametry ma miec, czy to ma byc plazma czy lcd a moze najlepszy led ;D mi sie spodobał ten SKLEP LG 37SL8000 MAXIMEDIA.PL a jak na leda to nie jest drogi, to prosze o podpowiedzi czy ma byc full hd (na pewno) ale czy kupic tanszy i dolozyc na kino domowe czy kupic drozszy sam telewizor, no chciałbym zeby to normalnie sie gralo, bo na tym starym to siedze z odleglosci 3 m i nie widze literek :( .

2. Lotnik421 Xbox One

3. qatroo

qatroo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Ja mam firmy Samsung 6 series 40" Full HD polecam (Prawdziwa gra na X360 zaczyna się od 30 cali )

Led - drogi i nie opłacalny
    LCD - ja taki mam i jest spoko
    Plazma - myślę że nie różni się wiele od LCD więc to i to to jeden pies :)

Full HD koniecznie

4. maxan

maxan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    STG
    Bierz jak największy najlepiej LCD/PLAZMA nie ma co przeplacac za led'a ja kupilem se 37" fullHD i teraz zaluje ze nie wziąłem 42" . na poczatku wydawal mi sie ogromny a po tygodniu gry stwierdzilem ze przydal by sie wiekszy ;D

5. nick99

nick99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jest już temat o telewizorach.

Ja polecam ci plazme. Weź oczywiście 42 cale, bo po tygodniu grania na 37 stwierdzisz, że szkoda że nie wziołeś 42. Co do FULL HD, to uważam że rzeczywistej różnicy na telewizorze do 42 cali nie ma. No może na 42 już delikatnie widać, ale jeżeli liczysz się z kasą to lepiej mieć 42 cale HD READY niż 37 FULL HD

6. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Ja mam LG 37 LH3000 i z czystym sumieniem mogę Ci go polecić.

7. maxan

maxan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    STG
    Mam to samo a polecał bym 42 cale ;]

8. Michciollek

Michciollek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    Najlepiej jakbyś kupił sobie lcd bądź led chociaż led trochę za drogie są 37 cali max bo więcej nie zdaje egzaminu chyba że siedzisz ponad 2-3 metry od tv a i nie koniecznie fullHD wystarczy HDready niewiele gier jest pod fulla baa żadna nie wykorzystuje go w 100% służy głównie do N'ki i Blu-Ray ja np jak podłączyłem xboxa pod monitor 22 cale z HDready i hdmi to mi się wygodniej grało niż na mojej 32

P.S Ja mam Ambilighta co na białej ścianie przy wyłączonym świetle daje niesamowity klimat szczególnie w grach pokroju FEAR 2 Dead Space albo RE 5
    nie ma to jak zobaczyć w FEAR dziewczynkę w lustrzę którą jeszcze "przeciąga" po ścianie Ambilight

9. rav189

rav189 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Hrubieszów
    aha, no dzięki, bo gdzies przeczytalem ze np telewizor 37 cali to powinno sie oglądac z minimum 3,7m a 42 to z 4,2m i teraz nie wiem bo ja tak bede oglądal z ok 3.5 m, wiec jak polecacie 42 ? bo ja telewizora uzywam nie tylko do grania ale i oglądania TV a ze mam telewizje cyfrową n to mam kanały hd ale o tym nie bede pisal bo to foum o xbox ;D

10. PlamKa

PlamKa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łęczna
    Kolego bierz przynajmniej 42 cale są najbardziej wymiarowe , najlepiej rozkłada się na nich obraz a jeśli podłączysz konsolkę na full hd do telewizora to po prostu marzenie !

11. tsunadefan

tsunadefan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    LCD, najlepiej samsung, 30-40cali, nie kupuj plazmy bo rachunek za prąd bedzie ce kosztowac co druga konsola

12. Michciollek

Michciollek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    Ja na swoim 32 jak siedzę na fotelu muszę kręcić głową aby ogarnąć co się dzieje więc mówię ci nie idź w zaparte że im większy tv tym lepiej

13. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Po 1 zapoznaj się dokładnie kiedy i ile plazma bierze prądu. W normalnym użytkowaniu mniej niż LCD...

Po 2 jest w dziale sprzęt odpowiedni temat

Po 3 warn

Po 4 kosz

Wczytywanie...

Poleć forum