1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jaki telewizor?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez szamansamozlo, Sierpień 7, 2008.

1. szamansamozlo

szamansamozlo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    mam konsolke xbox 360 arcade.
    planuje zakupic telewizor do swojego pokoju. Niestety srodki mam ograniczone (1000zl) i telewizor nie bedzie za duzy. odleglosc w jakies bede siedziec od tv to okolo 1.5m... Telewizor musi byc nowy!
    zastanawiam sie nad:
    http://www.allegro.pl/item407151351_samsung_syncmaster_t200hd_glossy_tv_wide_hd_ready.html
    http://www.allegro.pl/item414600243_hit_lg_m228wa_bz_z_tv_hd_ready_raty_gw_fv_zabrze.html

kompletnie sie nie znam na TV.
    czy hd ready bedzie dobry? bedzie ladna grafika w grach? prosze o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. papux

papux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: jaki telewizor?

LG sobie daruj ale SAMSUNG jak najbardziej. Grafika będzie piękna na każdym HD READY

4. szamansamozlo

szamansamozlo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

ok, dzieki za rade :) a tak przy okazji, to co z tym LG jest zlego?

5. BuLi!

BuLi! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

ja mam LG FullHD i nie narzekam... wiesz jak ktos ma samsunga to powie ze samsung jest najlepszy tak to juz jest...

wada taka ze ten LG który podałeś nie ma wejscia HDMI chyba ze Ci nie jest potrzebne...

Wczytywanie...

Poleć forum