1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki telewizorek pod Xboxa 360 slim 4GB ???????

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kuba2207, Czerwiec 19, 2011.

1. Kuba2207

Kuba2207 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam zamiar kupić sobie X-klocuszka i nowe lcd tak 22-24 cale.Mam na oku jeden :D 22" FullHD M227WDP MPEG4 DivX odblokowany !!! (1662703287) - Aukcje internetowe Allegro
    Chciał bym też podłączyć do niego HDMI.

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDynamite13

MrDynamite13 Banned Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Good choice. Dobry wybór.
    Telewizorek dobry.

Polecam ci raczej Component(według mnie lepszy obraz niż na HDMI). Ale większość jest za HDMI więc kup sobie np. też na allegro ale sprawdź czy to HDMI v4 HIGH SPEED. Jest najszybsze dzięki czemu będziesz miał najlepszą jakość obrazu.

Napewno zestawik trafiony koleżko:)

4. Macireks

Macireks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    X-klocuszek :p będzie śmigał lepiej na HDMI.. Telewizoro-monitor dobry nawet bardzo.. sam się nad nim zastanawiałem ale kupiłęm telewizor 32"

5. Kuba2207

Kuba2207 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za odpowiedż.

Wczytywanie...

Poleć forum