1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jaki TU do Skyrim od DOG29

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Cult of Luna, Luty 14, 2013.

1. Cult of Luna

Cult of Luna Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam takie pytanko. Jaki TU bedzie mi zapewnial najbardziej komfortowa gre? Bo DOG29 przygotował dwa TU: 1.2 i 1.3. Podobno 1.3 zawiera sporo błędów, więc zostaje 1.2. Z drugiej strony słyszałem też opinie tutaj, że da się na luzie grać z nowymi TU do wersji angielskiej (minimalnie zangielszcza gre, co podobno nie ma wplywu na zabawe). Który mi radzicie wybrać? Wersja to oczywiście pl od DOG29
    Pytanie oczywiscie skierowane do tych, ktorzy troszke juz pograli w Skyrima :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Cult of Luna

Cult of Luna Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Podbijam, a może da rade komfortowo grać na podstawce i to bedzie najlepsza opcja? :)

Wczytywanie...

Poleć forum