1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki TU i dodatki do Black Ops 2 LiNK

Temat na forum 'LINK' rozpoczęty przez Dawid Szczepanek, Marzec 16, 2013.

1. Dawid Szczepanek

Dawid Szczepanek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Warszawa
    Witam, coś mało graczy mi wykrywa BO2 na linku mam TU8 ale nie mam żadnych dodatków ani nuketown ani revolution myślicie, że to przez brak dodatków jest taka mała ilość graczy? Pewnie reszta graczy pobrała te dodatki, a ja nie bardzo mam skąd linki na xbox360iso wygasły ;/ jak moja diagnoza jest trafna dajcie jakieś linki może to pogramy razem

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wgraj TU 6 wczoraj widziałem chyba z 70 ludzi pod wieczór.

Jak to nie ma na xbox360iso , HansPimmel wrzucił na netload i NUKETOWN, REVOLUTION i ZOMBIES linki aktywne - teraz sprawdzałem...

4. Ridic4sv

Ridic4sv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Gram na TU8 i Revolution Pack, zawsze jest z kim grać i nie zauważyłem jakiś większych problemów czy błędów.

5. rone

rone Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    L-wa
    Stad pobierzesz dodatek do BO2 Call Of Duty Black OPS 2 Revolution [MULTI][Map Pack DLC][SOLO JTAG - RGH][LiGHTFORCE] XBOX360 Region Free Espaol,English,French,Italian,German- GamesTorrents

Wczytywanie...

Poleć forum