1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki tuner do laptopa

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez tomekS, Lipiec 27, 2010.

1. tomekS

tomekS Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam. Posiadam laptopa accer 7730g oraz xbox-a 360 i mam zamiar podpiac go do owego właśnie laptopa. Moje pytanie jest następujące: Jaki tuner tv bd najlepszy? Chodzi mi aby uzyskać obraz w hd. Wiem że na allegro sa video grabber-y ale one mają bardzo niską rozdzielczość i obraz nie będzie rewelacyjny. CZy może mi ktoś podać konkretne oferty na allegro?
    pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. HoFi

HoFi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
  4. tomekS

tomekS Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a jakieś zewnętrzne tunery tv wejsciem component?

5. HoFi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    odpowiedz mi w jaki sposób to miało by wyglądać ??

6. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  7. HoFi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    ten temat jest małą aktualny ,a nawet powiedział bym ze w tym http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-f79/jak-nakrecic-gameplay-z-xbox-360-a-47445-2.html#post383907 jest więcej informacji
    - PRZEZ USB 2.0 NIE DA SIĘ UZYSKAĆ OBRAZU HD !! (1080p-3Gbit/s a usb 2.0 ma max 480 Mbit/s)
    - a tunerów pod PCi Express ,które by przechwytywał obraz HD bardzo ciężko dostać

Jedyna możliwość przechwytywania obrazu wysokiej rozdzielczości jest karta graficzna z VIVO i specjalna karta pod PCi Express Blackmagic Design Intensity Pro (200-300$)

EDIT//
    Tuner z możliwością przechwytywania obrazu AVerTV CaptureHD za 400zł (PCI-Express )
    -współpracuje z xboxem 360 i PS3
    -Wejscie HDMi i Component
    -kilka filmików na YT http://www.youtube.com/results?sear...&search=Search&sa=X&oi=spell&resnum=0&spell=1

8. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Hofi źle zrozumiałeś co mam na myśli:) Napisałem że nie uzyska właśnie obrazu HD przez Graber i jedyny sposób to jakiś tuner tv drogi lub coś drogiego do przechwytywania obrazu na pcie

Wczytywanie...

Poleć forum