1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki TV do 1000zł?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez lolpen, Grudzień 14, 2009.

1. lolpen

lolpen Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nadarzyn/Warszawa
    Witam!
    Pod choinkę mam zamiar sobie sprawić telewizor :p do 1000zł
    Musi mieć:
    -22-24"
    -HD ready
    -wejście HDMI.
    Za bardzo się nie znam na tv, więc proszę o radę :D Czy monitor z tunerem tv to jakaś różnica nisz zwykły tv?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mistrzmtb

mistrzmtb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
    Oglądanie na monitorze tv to tak troche średnio wygodne, polecam uzbierać i kupić jakiś tv 32 calowy.

4. lolpen

lolpen Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nadarzyn/Warszawa
    Właśnie chodzi o to że chcę kupic nie za duży tv do pokoju :p Więc 24" spokojnie mi starczy.

5. maciek1027

maciek1027 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    jeżeli masz N'ke czy inny dekoder HD to wystarczy sam monitor z wejściem HDMI, a co do twojego pytania o jakiś tv, to ja posiadam HP w2228h, polecam.

6. matysking

matysking Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Ja także niedługo planuje się skusić na taki zakup do sypialni i jak narazie wybór padł na monitor z tunerem Tv od LG FullHD 23 calowy, taki sam jak teraz oferuje Cyfra + w swej promocji telewizor za 1zł ;). Link do przykładowej aukcji z Allegro:

TANI LCD LG 23 MPEG 4 M237WDP-PZ OD PRODUCENTA (852342835) - Aukcje internetowe Allegro

Dużo osób go teraz wystawia i można go kupić w granicach 850-900 złotych, dla mnie bomba, nie wiem czy cos lepszego dostaniesz w tej cenie :) Nie jest to moja aukcja, nic nie reklamuje a nic w tym rodzaju, polecam gdyż sam go wybrałem dla siebie ze względu na cene oraz parametry :)

7. lolpen

lolpen Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nadarzyn/Warszawa
    Też się nad nim zastanawialem, ale pomyślalem że c+ specjalnie go daje do promocji bo to jakiś szajs . Ale pomyśle nad nim... Czekam na inne propozycje :D

8. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    A ja zapraszam tutaj:

LINK: http://xboxforum.pl/sprzet-f11/jaki-tv-pod-xbox-360-a-3180-75.html

Nie będziemy dublowali tematów. KOSZ

Wczytywanie...