1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki tv do 2200?? POMOCY!! :D

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Disel, Grudzień 23, 2009.

1. Disel

Disel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Świdnica
    Proszę o pomoc!
    Przesyłajcie jakieś linki na allegro bądź informujcie mnie o promocjach w sklepach! z góry wielkie dzięki!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    ankieta troche bez sensu - wszystko zalezy od wielkosci pomieszczenia, odleglosciod tv itd.

4. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Dokładnie. Zgadzam się z przedmówcą... Szczerze mówiąc, myślałem, żę to będzie sonda z konkretnymi modelami

5. climax

climax Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    powiem tak, rok temu kupilem 42lg3000(42'') wlasnie glownie pod konsole i jestem bardzo zadowolony. Stoi(a wlasciwie wisi) w pokoju 4x4 i nie ma problemu. Ostatnio zalozylem sobie rowniez n-ke i rowniez jestem bardzo zadowolony. Dalem lekko ponad 2000zl wtedy. Co prawda HDReady ale do xboxa to i tak wiecej nie ma sensu.

6. adamski1209

adamski1209 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Posiadam 2 telewizory 42 plazma , 32 lcd także widzę różnicę na korzyść plazmy, oczy mniej bolą i obraz jakby naturalniejszy. Czyli polecam plazmę ja mam panasonica pv80 ale teraz jest jakaś inna seria coś z serii 10 i w tych pieniądzach się śmiało zmieścisz

7. Ohara

Ohara Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Dokładnie tak plazma panasonica 42 cale, jeśli kupujesz pod xboxa360/telewizje cyfrową to wystarczy Ci Hd Ready, jesli jednak w przyszłosci chciałbyś dokupić blu ray czy tez podłączać do telewizora komputer to polecam Ci zakup telewizora Full HD jednak w tej cenie jaką podałeś nie kupisz musiał byś dopłacić jakieś 300zł

8. Disel

Disel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Świdnica
    A czy plazma nie jest gorsza od LCD???
    Nie psuje się szybciej albo coś takiego??

9. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Poczytaj najpierw na odpowiednich forach. Nowe plazmy to nie jest już to samo co kiedyś -ale mówimy o dobrych plazmach a nie niszowych

10. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    LG 42LF2510 jego cena akurat zaczyna się gdzieś w granicach 2200zł. TV ma FullHD no i tuner MPEG4 , więc dosyć przyszłościowy zakup :p Może za 10 lat będziemy już mieli naziemną telewizję cyfrową , jeśli TV nie padnie , to się przyda do oglądania TVP 1 , 2 , Polsatu... .

11. euro

euro Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Kup sobie 40-42 cali Full HD LCD i będziesz bardzo zadowolony a markę tv polecam samsunga sam mam 40cali kupiony pod xboxa i elegancko sie gra:)

12. Disel

Disel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Świdnica
    hehehh dziękówa wielka

13. rusieknh

rusieknh Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    ja mam osobiscie Sony Bravia 37V4000 dalem w tamtym roku ok 2500zl i gra sie naprawde miodzio. w 2 pokoju mam 32 " tez bravie. i u dziewczyny 40(bravia) powiem ze to jednak jest oplacalny interes.doplacisz 200-300zl wiecej a masz lepsza elektronike niz w samsungu czy LG.One roznia sie tylko elektronika.i Symbolem:)

Wczytywanie...

Poleć forum