Jaki Tv do Xboxa?

koyoo

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Chcę kupić telewizor , będę na nim grał na Xboxie oczywiście też oglądał Tv. I tu kieruje do was pytanie jaki telewizor był by dobry Plazmowy czy LCD?
W necie wyczytałem że plazma ma krótszą żywotność od LCD , ale za to ma bardziej wyraziste barwy. Czy to jest prawda ??
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
kolory napewno na plazmie sa lepsze niz na lcd, co do zywotnosci to moim zdaniem bzdura, ale warto tez pamietac ze plazma bierze wiecej pradu niz lcd, miedzy tymi telewizorami to wybor dla kazdego bedzie inny, co kto woli, najlepiej isc do sklepu spojrzec na taki sam obraz na obu i wybrac ktory sie lepiej podoba, ja mam plazme i mnie sie taki podoba
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Bierz LCD,tak jak napisane wyżej plazma dużo prądu żre.
 

khas

Użytkownik
Użytkownik
Zgadzam się z barmanem , zależy co się komu podoba. No i oczywiście ile potrzebujesz cali i ile chcesz wydać. Jeśli 50 cali to plazma wyjdzie cie na pewno taniej a jakoś będzie dobra. Jeśli 32-40 to LCD wypadnie moim zdaniem korzystniej, będziesz miał już Full HD w cenie do 1500 zł w przypadku 32 cali i 2000 zł w przypadku 42. No i dobre podświetlenie za rozsądną cenę w LCD.
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
to super argument dales naprawde... i nie "żre" duzo, tylko wiecej niz LCD, plazma nie pobiera wiecej pradu niz zwykly stary kineskopowy tv
 

koyoo

Użytkownik
Użytkownik
Jak jest z tą żywotnością czy jak kupie plazmę to zaraz będę musiał chodzić z nią do naprawy ? A co do prądu , przecież plazma nie "zeżre" chyba 2x więcej niż LCD .
A i czemu Tv plazmowe są produkowane tylko przez Samsunga , Panaconic i LG ??
 

xbox drift

Świeżak
Świeżak
Nie patrz na takie rzeczy, producent daje gwarancje na kilka lat i mozesz za grosze dokupic czesto dodatkowo kilka lat, takze nie zywotnosc tylko patrz na parametry - bedziesz gral wiec potrzebujesz obraz o dobrej jakosc, dobrym kontrascie i dla mnie najwazniejsza jest szybkosc wyswietlania - patrz na czas reakcji matrycy ale nie wierz w to co pisza na pudelku od tv bo producent swoje bedzie chwalil ;) nieraz jest roznica w tym co naprawde oferuje tv a tym co podaje producent. Czy plazma czy lcd to mnie nie interesuje bo tez bede kupowl tv (drugi), chce poprostu kupic ten "najszybszy" gram w fps'y i potrzebuje nawet te kilka ms reakcji szybciej :D
 

Sargon

Użytkownik
Użytkownik
Najlepszy TV pod konsole to LCD Full Hd i 100 Hz.
 

redlum

Użytkownik
Użytkownik
Plazmy mają input lag na poziomie 20-30ms. Lcd rzadko który tyle ma i to tylko wtedy gdy się wyłączy ulepszacze - a wtedy jest brak plynnosci. Plazma ma lepsze kąty widzenia. Przy danym pułapie cenowym na pewno da się kupić lepsza plazmę.
Co jest na minus? Większe zużycie prądu oraz powidoki.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
 

Futri

Użytkownik
Użytkownik
Zamiast lcd jak możesz dołożyć więcej do bierz LEDa
 

Do góry Bottom