1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jaki wg. was będzie dla mnie najlepszy sposób pobierania

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez oprino13, Sierpień 21, 2010.

1. oprino13

oprino13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Młodów
    witam, ściągam gry z warezów najczęściej z darmowych na turbobit itp. wczoraj kupiłem sobie 20 gb na rapideo ale to mi szybko zejdzie, więc mój problem w tym z czego mam ściągać tak żeby dało się zatrzymywać jak wyłączy się prąd/internet <jak w przypadku free turbobit, mam laptopa>, i żeby było tak do 8 linków a nie 50 partów bo nie chce mi się przy kompie siedzieć i klikać ., może ********/emule ? nie wiem polećcie coś

2. Lotnik421 Xbox One

3. fake4r

fake4r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    pl
    Mogą być ******** sam korzystam i nie narzekam.

4. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    torenty są dla mnie najlepsze, jak wysiadł prąd to później mogłem wznowić pobieranie

5. oprino13

oprino13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Młodów
    a jakie polecacie żeby był polski język w grach<po prostu polskie ********> jakieś darmowe na początek

6. fake4r

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    pl
  7. Morszczuk

Morszczuk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ściągasz program jdownloader i kopiujesz linki (dlatego są w spoilerach na warezach) do programu i nie musisz wklepywać po kolei.

No i kolejny pozytyw jest taki, że ściągająć z Warezów nie łamiesz prawa zaś ściągająć P2P łamiesz gdyż udostępniasz pliki osobom 3.

8. fake4r

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    pl
    Głupoty piszesz. Przecież obojętnie skąd by nie ściągać jest to piractwo, czyli łamie się prawa autorskie.

9. KubexRIO

KubexRIO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Prawda, jest to piractwo, ale ściągając pliki nie łamiesz prawa. Udostępniając już tak.

10. rudy2007

rudy2007 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tak, ale jak je ściągniesz to możesz na dysku (czy płycie) trzymać tylko dobę w celu sprawdzenia. Nikt o zdrowych zmysłach Ci nie uwierzy, że je wywalasz po dniu od nagrania ...
    Ja ściągałem z torrentów na zaproszenia, bardzo dobre prędkości, gorzej ze starszymi tytułami.
    A ostatnio kupiłem nową konsolę i ściągam z Allegro. Polecam. :)

11. banan1996

banan1996 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Najlepsze ******** są. A Polski to breaking news. Wystarczy przy rejestracji wysłać esa za 10zł, ale naprawdę się opłaca. Ostatnio pobierałem simsy3 kuzynce to mimo, że już dawno wyszły to to było z 2 tysiące seedów. Prędkość 2 mb/s. No ale problem w seedach jest, bo polacy to menele i jak odpalają torrenta to zmniejszają wysyłanie do 1kb/s, albo całkowicie wyłączają (tzn. "pijawy"). Na szczęście są porządni obywatele innych krajów (serio dzięki torrentowi zobaczylem ile krajów ma internet :) )

12. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    @rudy2007 te 24h to miejska legenda, nic takiego w KK nie ma.
    @KubexRIO piractwo to piractwo, w obu przypadkach łamiesz prawo.
    @topic Polecam ci ********, za nic niemusisz płacić, a leci ładnie. Jakie strony?
    bt.xbox-sky.cc chyba najpopularniejszy tracker z grami na klocka, kłopot w tym że trzeba czekac na otwarta rejestracje, no i seedowac. Jest prywatny więc idzie zazwyczaj pełną prędkością.
    ********.org - polski tracker, publiczny więc prędkość mniejsza. Bogata baza al wstawki jakiś czas po Skyu.
    nie będę kradł.org - najpopularniejszy tracker na świecie. Też publiczny, ale tu ludzie seedują i można uzyskać ładne prędkości. Przebogata baza.

13. Morszczuk

Morszczuk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Gówno prawda.

24h to mit.

A nasze prawo jest tak skonstruowane, że w KK jest zapis iż piractwo to udostępnianie tudzież sprzedawanie kopii gier, programów itp w celach zarobkowych.

Ostatnio był nawet wywiad na WP z panią komisarz na ten temat i wspomniała, że niestety w tej kwestii są bezsilni ale nowe prawo unijne ma to zmienić.

Piractwo to rzecz moralna.

Nawet jeśli zapuka Policja możesz się liczyć tylko z grzywną no chyba, że jedziesz hardcorowo to wtedy możesz trafić do więzienia.

Do znajomego zapukali niebiescy i za każdy utwór musiał zapłacić 1.50 zł a za grę i filmy po 3zł

14. vincentdangogh

vincentdangogh Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Olsztyn
    Ja polecam fuzję isohunt.com + uTorrent :)

15. Croxite

Croxite Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    ja używam technologii p2m. Program nazywa się moorhunt i zawsze pobiera z optymalną prędkością. 2 najlepsze strony p2m to p2mforum.info i www.ufs.pl. Pzdr

Wczytywanie...

Poleć forum