1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki wybrać kabel ???

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lukaszx360, Grudzień 28, 2013.

1. lukaszx360

lukaszx360 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema potrzebuję konkretnej odpowiedzi najlepiej od osób posiadających te kable .
    Nie wiem czy opłaca się inwestować około 60 zł w używany kabel bigben vga do monitora i konsoli: Kabel XBOX 360 AV-DSUB firmy BIGBEN (3822502622) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. czy lepiej wybrać coś takiego tańszego : KABEL VGA XBOX 360 GOLD PLATED (8635) (3828138978) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    gk750 KABEL XBOX 360 VGA FULL HD LCD / CRT BOX (3833872297) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Jak myślicie ? Chcę jeszcze dodac że nie jestem jakimś tam nie wiadomo jakim graczem, gram w wolnych chwilach :) czy mogę porównać ten kabel do oryginalnego xbox'owego z wejściem euro do tv, A i czy to jest prawda że one są w HD ???
    Pozdrawiam i wszystkim zaangażowanym dziękuję :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    1 osoba to lubi.
  4. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Za taką cenę to nie oczekuj za wiele. Co prawda na kablu M$ / BigBen uzyskasz lepszą jakość, niż na zwykłym za 20 zł, który niby jest "oryginalny".
    Jeżeli nie musisz mieć super jakości to możesz zaryzykować i kupić tą tańszą wersję, ale obraz niestety nie będzie doskonały.

1 osoba to lubi.
  5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    na tym kablu i tak nie uzyskuje full HD więc nie ma większego znaczenia.
    ja podpinam konsolę pod monitor 24" kablem nr 1 który wskazałem w 2xUP i obraz jest naprawdę ładny.

1 osoba to lubi.
  6. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Konsole mam podłączoną przez kabel VGA i są rozdzielczości od 640x480 do 1920x1280, jest nawet możliwość zmiany czerni 3 stopnie. Osobiście nie widzę różnicy między kablem VGA a HDMI jeżeli chodzi o obraz.

Różnica między tanim a droższym kablem jest widoczna dopiero w jakości wykonania, jeżeli konsola ma stać podpięta i nie będzie majdrowania to spokojnie można kopić ten tani kabel.

1 osoba to lubi.
  7. lukaszx360

lukaszx360 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok dzięki wszystkim za odpowiedzi i wybiorę jednak ten tańszy :) pozdrowionka i szczęśliwego nowego roku :)

Wczytywanie...

Poleć forum