1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki XBOX 360 dla mediow ... DYSK i FORMATY VIDEO

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez klimas, Grudzień 5, 2008.

1. klimas

klimas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    WITAM wszystkich . Mam pytanie . Bardzo istotne uwazam . Posiadam X360 arcade , wersja edukacyjna ;) Kupujac go mialem na celu wylacznie grania , i uwazalem ze dyski i cala reszte bedzie mi niepotrzebna ... Dzis zaluje ... Ale nie ma co plakac tylko trzeba dzialac ... Powiedzcie Prosze Koledzy Drodzy czy moge do niego dokupic i podlaczyc Dysk ? ? ? Jesli tak to jak duzy ? ? ? Czy jakbym wlozyl np. 500GB to nie byloby problemu ??? Jesli bylby , czy w takim razie istnieje pojecie wymiany dysku w X`ach na dysk wiekszy np w Premiumie lub Elicie , i tu rowniez na dysk ogromny ...

Ostatni watek mojego pytania to media ... Jaki rodzaj mediow bede mogl odtwarzacz po zainstalowaniu dysku i programu MEDIA CENTER , czy jest szansa na ogladanie formatu .MKV ? ? ?

Pozdrawiam i z Gory Dziekuje za Pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. mati0090

mati0090 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    B-c
    Dysk możesz mieć jedynie o pojemości 20gB i 120gB nie zależnie od tego, jaki dysk podłączysz. Oczywiście dla 120gB dysk musi być powyżej tej pojemności, jak z resztą dla 20gB.

Opcja szukaj nie boli:
    http://x360iso.org/showthread.php?t=484

4. Nefarod

Nefarod Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wieliczka
    Przecież dysk ci w tej kwestii guzik da. Na dysk nie wgrasz nic innego jak gry, dema i themy na dasha!

5. angelares

angelares Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Zalezy o masz na mysli. jesli dysk do systemu X'a (dema, savy. patche, themes'y) to mozesz podpiac dyski 20, 60, 120 GB.
    Jesli dysk do multimediow - to u mnie chodzi 160 GB zewnetrzny na USB. jakie media odtwarza X's poczytasz w tutorialach (poradnikach).
    Jak podpiac dysk z multimediami do X'a - poszukaj w moich postach.

Wczytywanie...

Poleć forum