1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki Xbox 360

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez Jyn, Kwiecień 28, 2014.

1. Jyn

Jyn Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Potrzebuję zakupić xboxa 360 + kinect na prezent tak że wszystko musi być nowe oraz posiadać gwarancję. Chce się zamknąć w 1200zł z wysyłką.
    Dodatkowo chciałbym żeby w zestawie była gra "Kinect Adventures PL" lub/i "Kinect: Disneyland Adventures PL" ewentualnie jakaś inne gry dla dzieci.
    Dobrze wyglądała ta konsola ale niestety za długo zwlekałem i aktualnie jest niedostępna. Została wersja 4GB link i nie wiem czy opłaci się kupować konsole z 4GB.

Tutaj dwa linki nad którymi się zastanawiam: link 1 i link 2(sporo gier)
    ewentualnie osobo konsola i kinect cenowo też wychodzi nieźle, ale czy później wszystko będzie ze sobą działało?
    Czytałem jeszcze troszkę o modyfikacjach do konsol i znalazłem taką konsolę z RGH tylko troszkę cena za wysoka oraz nie ma żadnej gry w zestawie dodatkowo nie wiem czy warto się pchać w modyfikowane konsole?

Generalnie proszę o doradzenie, który z tych dwóch linków wyżej będzie lepszy lub podrzucenie jakiś ciekawych linków do konsol w cenie do 1200zł z przesyłką. Może być osobno konsola, kinect i gra lub w zestawie. Chciałbym żeby konsola posiadała te 120-250GB(chodź może i te 4GB będzie odpowiednie?). Konsola może być zmodyfikowana lub bez żadnych "przeróbek".
    @edit
    Zapomniałem dodać że konsola będzie pracować offline.
    @edit 2
    Do zamknięcia, właśnie zamówiłem konsole.

Wczytywanie...

Poleć forum