1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki Xbox 360??

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jeziorek, Styczeń 1, 2011.

1. jeziorek

jeziorek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam otóż mam problem z kupnem Xboxa 360 :) Miałem dylemat, którą konsolę wybrać lecz po krótkim namyśle oraz porad innych ludzi wybrałem Xboxa 360. Mam nadzieję, że to będzie dobry wybór. Mam do Was wielką prośbę, byłem pewny i chciałem zamawiać Xbox 360 Slim 250gb lecz dowiedziałem się, że nie można jej przerabiać i będę musiał grać tylko i wyłącznie w gry oryginalne (co się wiąże z kosztem). Proszę was bardzo o podpowiedź, jakiego Xboxa kupić najlepiej aby dało sie przerobić i abym był zadowolony. Proszę dawać tutaj linki z konsolami, które uważacie za najlepsze (musi być ze sklepu), może być z allegro bądź str jakiegoś sklepu internetowego. Najważniejsze aby była ta konsola dobra jak na swoją cene. Mam 1300zł max na konsole, więc proszę o pomoc :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Niko

Niko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Jarocin
  4. 87gelu87

87gelu87 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    za taka kase to kup sobie ps3 slim juz mozna przerabiac wiec najlepiej

5. motek

motek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Targ
    Za taką cene to elite się nie opłaca.Slima można przerobić ale ta przeróbka polega na wymianie napędu na przerobiony ze starszej konsoli, ale ma wyjść wkrótce LT+ na slimy. Pozatym do slima dostajesz jeszcze kinecta który osobno kosztuje 600zł.Do kosztów powinieneś dodać także cenę kabla hdmi którego w zestawie ze slimem brakuje.
    Z tego co rozumiem on już podjął decyzję żę wybiera xbox-a a nie ps-a

6. Hosee

Hosee Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    możesz brać slima bo i tak nie długo będzie przeróbka ;)

7. jeziorek

jeziorek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To mogli byście podać link do danych konsol??:) Dziękuję

8. bastek16

bastek16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bochnia
  9. jeziorek

jeziorek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    @UP, przecież napisali inni abym brał SLIMA to czemu dajesz inne?:p

@EDIT: Chociaż niech każdy się wypowie jaka jest najlepsza SLIM czy Elite Premium i inne.

10. noq

noq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    XBOX 360 250GB 2 PADY + HDMI+ 3GRY FV Wys 24h! (1390053641) - Aukcje internetowe Allegro
    Konsola XBox 360 250GB FORZA 3 + ALAN WAKE + PAD (1380673091) - Aukcje internetowe Allegro

Sam za jakiś czas będę brał taką konsolę. Nie wiem czy potrzebujesz dwóch padów
    Wybierałem jak najtańsze konsole jeśli chcesz wydać więcej kasy i mieć inne (lepsze) gry w komplecie to już sam sobie poszukaj.

Wczytywanie...

Poleć forum