1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki XBOX do GTA 5

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez wandii, Wrzesień 19, 2013.

1. wandii

wandii Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Cześć.
    Jako, że GTA 5 wyszło jedynie na konsole jestem zmuszony kupić xbox.
    Konsola tylko do tej jednej gry więc zależy mi żeby było jak najtaniej.
    Z tego co widzę to LT jest tańsze niż RGH tyle tylko, że nie bardzo chce kupować nagrywarkę ihas.
    Czy konsola z LT 2.0 odpali mi w ogóle GTA? Nagrane na zwykłej nagrywarce?

Znalazłem konsole LT 2 z dashem 15574 czy taka konsola nadaje się do GTA 5?
    Czy ewentualnie trzeba będzie zaktualizować dash (z tego co wyczytałem to nie usunie przeróbki) i dopiero odpalić grę?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1112
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Na dashu 15574 nie pójdzie , wymagany co najmniej 16197.. - przynajmniej na RGH
    Czy na LT2.0 pójdzie? tego nie wiem..
    LT tańsze od RGH - zależy na jakiej konsoli :D - ba na slimce z datą produkcji od SIERPIEŃ 2011 ... RGH tańsze od LT :p

4. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Kup sobie najtańszego X360 ale wer. Jasper (najmniej awaryjne), nie proponuję kupowania wersji starszych od JASPER'a (Falcon, Opus itp.) bo jak będziesz miał pecha to możesz nie zdążyć ukończyć tego GTA na starej wersji konsoli... A jeśli chodzi o ten dash 15574 to aktualizacja go do 16202 (bo takowy wymagany jest do GTA5) nie usunie Ci żadnej przeróbki. Dużo wcześniejszy dash (nie pamiętam już z jakim numerkiem) miał opcję przeflashowania napędu i ten owszem usuwał i wgrywał stockowy FW.
    A czy kupisz wer. z HD to już od Ciebie zależy - niby dysk wymagany do instalacji 1-wszej płyty z GTA5 ale można posiłkować się pendrive jeśli nie masz HD lub chcesz kupić TANIO.
    Druga sprawa to jeśli chcesz to tylko do GTA5 to rzeczywiście kupować iHasa ci się nie opłaca (koszt ok. 80-100zł) - ale czytałem w wątku z GTA że ludzie nagrywają ją na zwykłych nagrywarkach i także chodzi (chyba na LT2.0 także - ale lepiej poczytaj ten wątek sam by się upewnić)...

5. xtomashx

xtomashx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Na zwykłych się udaje, a niektórzy marnują sporo płyt żeby ihasem nagrać. Tak więc loteria :) Jeżeli nie chcesz grać przez neta to tylko RGH. Zero problemów z płytami.

6. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Tak tylko zapewne Jaspera kupi sporo taniej z LT niż RGH - a kolega chce zagrać na konsoli JEDYNIE w GTA5 (bo dla tej właśnie jednej gry chce kupić X'a)

Wczytywanie...

Poleć forum