1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki XBOX i jaka przerobka?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez M4D M0053, Czerwiec 7, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. M4D M0053

M4D M0053 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Krak
    Zamierzam kupic xboxa. Jaki naped polecacie i jaka przerobke, jesli chce odpalac kopie gier, ale tylko offline. Online bede gral wylacznie na oryginalnych plytach i grach kupionych na XBLA.

Gdzie mozna szukac kogos, kto by sie zajmowal flashowaniem napedow? Szukalem na allegro, bo kiedys tam bylo tego sporo, ale teraz to nihuhu.

PS
    Czy jesli bede gral na kopiach offline, to mam szanse na bana? (Juz raz dostalem bana i teraz wole dmuchac na zimne).

2. Lotnik421 Xbox One

3. adam372

adam372 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    polska - lubelskie
    Na bana masz zawsze szansę. Wystarczy przerobić napęd, gry nie mają nic do tego.
    Ja mogę Ci zrobić flasha na ixtreme LT. Co do napędu - jak nowy x to i tak trafisz na litka :D

4. Dynia470

Dynia470 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Bana nie dostajesz za granie na piratach, tylko za flash napędu, także to czy będziesz grał na oryginałach online czy też nie, to nic nie znaczy - Ban i tak będzie na ciebie czekał :D. Co do konsoli i przeróbki to, zależy od ciebie, czy potrzebujesz dysku czy nie, czy potrzebujesz akcesoria, które są z zestawem Elite, czy nie ... A co do wersji przeróbki to miałem styczność tylko z 1.6 Non Stealth, bo sam taki posiadam i mogę powiedzieć, że jest ok - wszystkie gierki czyta, nie miałem żadnych problemów ...

5. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Biały xbox albo czarny, jak wolisz. Przeróbka ixtreme. Szukaj. Warn. Zamykam. kropka.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum