1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki xbox kupić, raczej do grania tylko offline

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez treeev, Lipiec 4, 2014.

1. treeev

treeev Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie bijcie, na wstępie ;)
    Zaczne od potrzeb:
    1. Musi byc kinnect, bo to dla dzieciaka(nie wiem czy kinnect 2 daje coś w realu).Dzieciak gra w Kinnect adventures, gra też namiętnie na PC cie w Minecrafta.Wydaje mi się, że przez kinecta to by bardziej wyszło granie na zdrowie niż siedzenie przy PC.Ciągnąc dalej temat dzieciaka- czy są opcje dla dwojga dzieci grających jednocześnie (np. mata do muzyki, czy w Minecrafta)
    2. Jakby sie dało pograć w jakieś (dla mnie) FPP to bym nie pogardził :) tyle, że esencją FPP jest online ale umówmy się, że są jakieś ciekawe SP na xboxa i to mi wystarczy
    3. W zasadzie interesuje mnie wersja z dyskiem 500GB, ale na aukcjach piszą- obsługuje 2TB.To może kupić taki xbox bez dysku i sobie "wstawić" zwykły dysk 2 TB za ( w porównaniu) za niewielkie pieniądze (może być dysk 3,5" ?)
    4.Co mnie trochę nurtuje. Bezpieczeństwo kupowania przerobionej konsoli(na allegro). Trochę paranoją śmierdzi :p
    5.W sumie kilkaset zł nie gra roli- kogo wybrać(sprzedawcę) żeby było jak najmniej bezstresowo ?
    6.Mam na oku na potrzeby konsoli jakiś TV minimum 40" ale 50 tka byłaby oki :) nie mówiąc o 60 :) :) tyle, że 60 " się nie kalkuluje(np. Sharp LC-50LE750V).Czy 3D w TV coś daje i jaki TV jest dobry - skalowanie do 720P i mały input lag.
    7.W PC towym światku co trochę są lepsze osiągi, kolejne rdzenie a w świecie xboxa stagnacja-niewielkie zmiany.Jak to jest w realu?Która konsola xbox jest the best?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1112
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jeśli chcesz grać offline to najlepiej kup XBOX'a SLIM z RGH i jakimś dyskiem twardym...no i "kinkietem" - dla dzieciaka :D
    W dziale GIEŁDA znajdziesz super zestawy od forumowych "pomocników" serwisantów.

Jeśli chcesz włożyć jakikolwiek dysk : do 2Tb.. jak piszesz.. to xbox musi być z przeróbką RGH

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum