1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki Xbox

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez zdolniakjjj, Sierpień 3, 2013.

1. zdolniakjjj

zdolniakjjj Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Siemanko. Jestem tutaj nowy i mam do was pytanko. Otóż zamierzam kupić sobie pierwszego Xboxa. Wiele się naczytałem o nich i znalazłem dla siebie dwie aukcje i pytanko czy moglibyście doradzić mi którego wybrać
    1.ZESTAW XBOX 360 ELITE 120GB HDMI KOMPLET + LT3.0 (3439877421) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    kuszący jest tutaj dysk lecz martwi mnie czy aby na pewno na płyta główna to nie ściema.

2.OKAZJA! XBOX 360 SLIM BLACK 4GB+HDMI-LT 3.0 PAD (3427129316) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Tutaj mamy ,,slima" i pewność że jest praktycznie bezawaryjny lecz mały dysk i to mnie martwi gdyż zamierzam dużo na nim zapisywac.
    Jak doradzacie,którą konsolę powinienem wybrać ? :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. klezmer

klezmer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tomaszów Maz.
    Co zamierzasz zapisywac na dysku procz instalowania gier? (i tak do odpalenia potrzebujesz plyty)

Sprzedawca wyraznie napisal ze elitki ma z plyta falcon albo jasper to czego nie jestes pewien?
    Skoro tak pisze to pewnie ma wiecej sztuk w wersji falcon o co tez nie ma sie co martwic ze cos sie popsuje.

Duzy dysk Ci sie przyda jak bedziesz chcial przerobki rgh. Ale to wtedy mozesz podlaczyc obojetnie jaki dysk do 2TB i miejsca masz full.

Wysłane z mojego GT-I9500 za pomocą Tapatalk 2

4. piter157

piter157 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Weź slima, na pewno nie pożałujesz gdyż jest to świetna konsola

5. klezmer

klezmer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tomaszów Maz.
    Wiadomo slim jest nowszy , jednak i na tym i na tym gry chodza i wygladaja tak samo.

Wysłane z mojego GT-I9500 za pomocą Tapatalk 2

6. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
Wczytywanie...

Poleć forum