1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki Xbox?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Guciolinho, Listopad 13, 2014.

1. Guciolinho

Guciolinho Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemka.
    Mam dylemat nad Xboxem, ponieważ nie wiem jaki kolor wybrac.

1:XBOX 360 SLIM 250GB BIAŁA + PAD FV23% POWYSTAWOWY (4790352734) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    2:XBOX 360 250GB + HEADSET + CONTROLLER KRAKÓW NOWE! (4751254739) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Mam problem ponieważ posiadam białego Xboxa. Podobno bardzo się rysuję, ale mój jest jak nowy (ma 6 lat)
    Czarny mniej mi się podoba , ale chciałbym mieć też coś nowego.

Pytanie do was: Czy biały Xbox różni się czymś od czarnego? I którego wybrać?
    Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. OxXxO

OxXxO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Polska
    Biały od czarnego różni się kolorem. Mam nadzieje, że pomogłem.
    A tak serio przy czarnym nie widać jaka to wersja SLIM, ELITE, JASPER itd. A biały od czarnego może różnić się wersją...
    Zresztą masz napisane co Ci dają na aukcji

4. Rys97

Rys97 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    skoro Twoja 6 letnia konsola wygląda jak nowa to musiałeś o nią dobrze dbać ,one różnią się tylko kolorem ja na Twoim miejscu wybrałbym czarną dobrze się prezentuje :)

Wczytywanie...

Poleć forum