1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki xbox ??

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Bartekszym, Październik 27, 2008.

1. Bartekszym

Bartekszym Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Chcialbym kupic xboxa : Jakiego najlepiej??

http://allegro.pl/item459086757_nowy_xbox_360_premium_65nm_hdmi_60_gb_prezent.html ?? Takiego??

Czy lepiej :

http://allegro.pl/item463005439_nowy_xbox_360_premium_ixtreme_1_4_60gb_sklep_pzn.html ?????

2. Lotnik421 Xbox One

3. sebolek

sebolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legionowo
    Odp: Jaki xbox ??

ten z linku czy lepiej ;D proste

4. Bartekszym

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

ale co sie lepiej oplaca??

5. juventino

juventino Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

wiesz co, Bartekszym
    za bardzo sie nie znam, ale z tego co wyczytalem na forum (tak wysililem sie troche bardziej) i lepiej oplaca sie kupic konsole nie przerobiona: 800 zl+ naped 250zl+flash 50zl = 1100 zl. jeszcze lepiej kupic arcade- 600 zeta+ dysk 120Gb chyba 200zl. na jedno wychodzi albo nawet taniej. aha i... jak ci sie uda, to jeszcze masz 3 lata gwarancji:) (a kupienie od razu przerobiona, to tylko 3 miesiace gwary). a jak to zrobic? usuwasz plombe, tak aby nie uszkodzic- wysuszajac ja, wkladasz nowy naped. jak konsola padnie, to wkladasz stary naped liteon, wgrywasz oryginalny klucz (ktory dostaniesz na plycie w serwisie po flashu) zaklejasz plombe i marsz do serwisu:)
    jesli jestes cierpliwy, to poczekaj jeszcze troche, moze uda sie cos zrobic z tym liteon:)
    chociaz ja osobicie wybralbym opcje numer 1, jednak zdecydowalem sie na kupno ps3...

6. Bartekszym

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Czyli lepiej opcje 1 ?? Kurcze drogo to wychodzi !! Ale coz !! Ale jest 3 lata gwary a od razu z ixtremem tylko 3 ale miechy!! Chyba wybiore opcje 1 !!

A z przerabianiem trzeba dokupic naped czy oni od razu w serwisie daja?? Jak to jest ??

I ile kosztuje taka przerobka na ktorej mozna bez obaw grac na xbox live??

PS. PS 3 nie da przerobic ;/;/

A i podaj mi link do napedu jaki najlepiej kupic !!

http://sklepgekon.pl/product_info.php/products_id/920/nh/.Xbox_360_Premium_X360_Sprzet.html ?

co o tym sadzice jaki to ma naped??

7. lukmaj

lukmaj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Ja bym wzial juz przerobiona, bo niedlugo moze sie okazac ze nie bedzie juz na rynku napedow ktorymi bedzie mozna przerabiac konsole. No chyba ze masz pieniadze na gry to kup sobie nieprzerobiona. Znam takich kilka osob co nie chcialo przerabiac. Kupili 1 gre i konsola lezy odlogiem bo nie maja co do niej wsadzic.

8. monias

monias Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Napędów narazie nie brakuje :) Można ich ściągnąć jeszcze sporą ilość po jakieś 130zł

Jak chcesz grac na kopiach to opcja 2, jak nie to opcja 1... co tu więcej wymyślać?

9. Bartekszym

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Czyli lepiej juz przerobiona itp??

Ale do tej co trzeba nowy naped chce tez przerobic!!

10. Przemi06

Przemi06 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz

Jezu ale ty masz problemy ... Kup nie przerobioną i czekaj do 2tygodni za przeróbką ... Kup przerobioną i graj na 3 dzień od zakupu ...

11. fatumzoR

fatumzoR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowy Sącz
    A ja muszę o to samo zapytać po raz kolejny, inne odpowiedzi są już starsze i chce świeżych wiadomości. Byłem w MM no i gościu nie polecał mi telewizora LG 3000 HD Ready bo powiedział że pod XBOXa obraz będzie brzydki. Więc jaki wziąść telewizor FULL HD który ma 32 cale? max do 2000 zł. Więcej kaski nie mam. Powtarzam musi być min. 32" i FULL HD żeby gierki pięknie wyglądały :p

Sorki, pomyliły mi się działy. Post do skasowania.

Wczytywanie...

Poleć forum