1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki zarty wykonaliscie na prima aprilis

Temat na forum 'Off-Topic' rozpoczęty przez akir, Kwiecień 2, 2014.

1. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    8:00 wyslalem dwoch pracowników do kierownika, mowiac ze chce ich natychmiast widzieć.

Na zamówieniu kolegii nabilem pieczątkę anulowano.

Wysłałem kolege na magazyn po paczkę.

Koleżance powiedziałem, ze musi wykonac pilny raport dla dyrektora.

Kolegę wysłałem po raport, który mial byc niby dla dyrektora. ;)

Rodziców tez nie oszczedzalem zadzwonilem i powiedzialem ze czekam przed domem bez kluczy.

Xboxforum zamiast hitamana bedzie crysis 2

Później crysis 2 jest już do pobrania

Podzielcie się swoimi żartami

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    1. W sklepie przy kasie (cała taśma zakupów) trzepiąc się przy portfelu stwierdziłem że zapomniałem karty
    2. Teściowej powiedziałem że nasza kotka jest w ciąży (niezbyt to dobra wiadomość)
    3. Wstawiłem na face'a zdjęcie czyjegoś złamanego kciuka jako moje po czym napisałem że 3 tygodnie na L4

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Ja mialem jeszcze jeden, schowalem koledze klucz od szuflady. Pojechalem do domu on szukal go 40 minut jeszcze hihi

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

5. jas8115

jas8115 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Szwagra nabrałem, że xbox się przegrzał (przyszedł na rundkę w gowa, a jaki przestraszony był jak usłyszał:highly_amused:).
    Tatę, że mu samochód ukradli (on w sklepie, ja hyc za kierownicę i przestawiłem wóz o kilkaset metrów) i jeszcze kilka żartów, ale mniejszych.

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    1. W pracy wysłałem kolegę z rurą do prezesa z hasłem "że Ci z biurowca chcieli by ocenić, czy ta rura się nada" - kolega najpierw się pultał ale w końcu wziął rurę i poszedł do biurowca do prezesa z hasłem "chciał pan widzieć tą rurę?". Myślałem, że zesikam się ze śmiechu :D
    2. Zadzwoniłem do matki (z zastrzeżonego numeru) twierdząc, że jestem pracownikiem z PZU .
    3. W pracy zrobiłem trick z pulpitem - czyli screenshot i danie tego jako tapetę - wszyscy się denerwowali, że ikonki nie działają i resetowali parę razy komputery :D

Reszty już nie pamiętam :D to są takie które były chyba najbardziej zabawne .

7. korsey

korsey Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    zadzwoniłem do kumpla i wkręciłem go że wygrał w radiu trochę kasy :D Gdybym w porę mu nie powiedział to by zdążył się zwolnić :p

8. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1108
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Napisałem w ogł na forum, że rezygnuję z meetingu :D - o dziwo kilka osób uwierzyło :biggrin: - hah

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum