Jaki zasilacz do XBOX ONE? Pasuje od slima?

cub33

Użytkownik
Użytkownik
Panowie potrzebuje zasilacz do XO kupiłem na pewnej aukcji ale już drugi jest uszkodzony i podziękowałem tej firmie :) Jak to jest z zasilaczami z poprzedniej generacji zasilacz od slima jest identyczny nada się? jak to jest z tymi adapterami? proszę o linki i najtańszą opcje ;)
 

Tobah1990

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie możesz poprostu kupić oryginalnego zasilacza do XO np. Nowy Oryginalny Zasilacz do Konsoli Xbox One (4665702667) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. na pewno nie będzie tyle problemów z nim co z adapterami itp.
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
zaden zasilacz od slima sie nie nada bo jest slabszy
 

BacaJaca

Użytkownik
Użytkownik
siema
Mam pytanie do posiadaczy białych X One czy na zasilaczy jest wytłoczone logo xbox one ? Musze wymienić swój zasilacz bo niestety kanadyjska wersja jest nie pójdzie na naszym napięciu. Na allegro znalazlem aukcjie niby z oryginalnym jednak nie ma on tego tłoczenia z logo które było na czarnym.
ZASILACZ ŁADOWARKA XBOX ONE 215W 12V 17.9A 5V 1A (4799948574) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 

p0358

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Gdzie tam masz napisane, że jest oryginalny? Owszem, na zasilaczu jest logo Xboksa, a po drugiej stronie jest naklejka. Jak dla mnie ten z aukcji to ewidentnie podróba. Możesz kupić, ale zobaczymy jak długo nacieszysz się konsolą :) Lepiej kupić jakiś oryginalny, jak będzie tylko czarny to trudno się mówi. Tylko zanim kupisz, sprawdź, czy na aukcji masz napisane ORYGINALNY oraz że na zdjęciu jest logo i naklejka.

Identyczną podrobe masz u m-importu, firmy która importuje chińskie podróbki, tyle że taniej.

Jak chcesz tanio zasilacz, to już lepiej kupić odpowiedni oryginalny i tani zasilacz od 360 fata i przejsciowke.
 

BacaJaca

Użytkownik
Użytkownik
Oczywiście ze chce kupić oryginalny inaczej nie pytał bym w temacie. Zedycowalem się już na zakup używanego sprzedawca daje 3 miesiaczna gwarancję naklejka na odwrocie jest identyczna jak na moim zasilaczu.
 

fanhorizon

Użytkownik
Użytkownik
To zapytaj czy daje również gwarancję na konsole
którą spali ten jego zasilacz. Bo 100 PLN to nie sztuka oddać
ale jak spalisz konsole tym zasilaczem to zapomnij o gwarancji.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
A nie masz już gwarancji na zasilacz?
 

BacaJaca

Użytkownik
Użytkownik
Gwarancję jeszcze mam
 

p0358

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A nie masz już gwarancji na zasilacz?
Gwarancja za zasilacz nic nie da, bo jest z Kanady, można kupić jakiś transformator, ale pewniej kupić zasilacz. Oryginalny.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Hehe, zarejestruj konsole w MS, zgłoś awarię zasilacza i dostaniesz nowy europejski. Tak samo było w przypadku x360.
 

p0358

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Hehe, zarejestruj konsole w MS, zgłoś awarię zasilacza i dostaniesz nowy europejski. Tak samo było w przypadku x360.
Jeżeli takie coś działa, to fajnie. Ja na swojego pada czekałem 2 miesiące, a sam bym drobny problem z jednym przyciskiem naprawił w 5 minut, ale nie chciałem stracić gwarancji. Po 2 miesiącach zrezygnowany kupiłem na Allegro 2 pada, a na następny dzień przyszedł pad od MS. Za to dali mi 3 miesiące Golda jako rekompensatę.
 

BacaJaca

Użytkownik
Użytkownik
Stary zasilacz zostawiłem w Kanadzie nie miałem wolnych kilogramów. Druga rzecz ze nie chce mi się czekać właśnie miesięcy na wymianę o ile to możliwe.
 

Do góry Bottom