1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki zestaw audio pod tv?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dud22, Marzec 13, 2014.

1. dud22

dud22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Tel Awiw/Dąbrowa Górnicza/Warszawa
    Witam
    Poszukuję jakichś głośników,mini wieży lub czegoś w tym stylu pod tv :) Zależy mi na czymś niedrogim, tak do 400zł
    Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie jaki mam tv, ale jeśli komuś ma to pomóc w zaproponowaniu mi czegoś sensownego to Samsung ue32eh5000

Pokój mam średniej wielkości. Raz na jakiś czas oglądam jakiś film, pogram na konsoli, ale najczęściej używałbym głośników do słuchania muzyki, oglądania teledysków.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mkbewe

Mkbewe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lublin
  4. jmyung

jmyung Użytkownik Użytkownik

Polubienia: