1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jakie akumulatorki?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez lelusz, Grudzień 19, 2012.

1. lelusz

lelusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam. Temat moze wydac sie glupi i smieszny ale powaznie zastanawiam sie jakie akumulatorki bylyby najlepsze.

Caly psikus polega na tym, ze aku potrzebne sa mi do pada i do sluchawek (bezprzewodowe turtle). Aktualnie uzywam ENELOOPow w wersji UTG.
    Maja one to do siebie, ze jak sie rozladuja to ciezko, zeby nie powiedziec, ze sie nie da, ich wlaczyc ponownie. Trzeba wymieniac odrazu na druga serie a pierwsza ladowac. Troche to uciazliwa sprawa gdy gramy co-op'a.
    Nie wiem nawet czy te eneloopy dluga czy krotko wytrzmuja, reklamuja je jako jedne z wydajniejszych aku na rynku, a mi sie wydaje, ze szalu nie ma ale....
    a) nie mam porownania
    b) bezprzewodowy zestaw 7.1 swoje *********;)

Czego wy uzywacie? Ile godzin +- wytrzymuja wam aku w padzie z podlaczonym i uzywamy mikrofonem?

I apropo mikrofonu, jak duzy wplyw na zywotnosc baterii ma mikrofon i czat przy uzywaniu headseta bezprzewodowoego wzgledem przewodowego?I na ktore baterie to oddzialuje, te z pada czy te z headseta ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Ja mam w padzie gp 2300 i starczają na bardzo długooo

4. lelusz

lelusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tak pi razy drzwi, gdybys mial pomnozyc ilosc dni przez ilosc godzin dziennie zanim pojda do ladowania to by bylo ....?:)

I czy uzywasz w tym czasie czatu(jesli tak to jaki headset przewod/bezprzewod?)

5. Ridic4sv

Ridic4sv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Ja mam akumulatorki GP 2100, starczają na 2 tygodnie po 4-5h na dzień grania. Headset przewodowy.

Wczytywanie...

Poleć forum