1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jakie appsy i addony do iPhone 3GS?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Ojciec, Sierpień 8, 2010.

1. Ojciec

Ojciec Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mam problem.

Dopiero co złamałem iPhone'a (Jailbreak)

I chce zainstalować jakieś aplikacje któe zrobią z tej zabaweczki zwanej telefonem prawidziwey telewfon.

Chce móc wiele robić to jest mieć więcej funkcji w wiadomściach. chce móc mieć więcej oopcji a nie tylko postawowe takie jak odczytaj wiadomość i usuń wiadomość. Chce móc ją przekazać, edytować i mieć wszystkie opcje jak w jakichś nokiach lub sony ericssonach. Np nagrałem filmik to chce go móc wysłać komuś na e-maila, przez bluetooth, mmsem.

Chce mieć więcej możliwości.

I na miłość boską chce zooma w aparacie!

Co mam zaisntalowac? jakie appsy, addony?

Wczytywanie...

Poleć forum