1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jakie glosniki wybrac.?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez ooxBARTUSxoo, Luty 4, 2011.

1. ooxBARTUSxoo

ooxBARTUSxoo XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gniezno
    Witam. Juz od jakiegos czasu zamierzam kupic jakies audio do mojego xboxa jak i rowniez do tv i pc. poczatkowo myslalem nad kinem domowym lecz wybor padl na glosniki pc . I teraz nie wiem co wybrac. mam nadzieje ze mi pomozecie ;) a mianowicie mam do wybory glosniki Logitech z-5450 ( nowe na allegro za 499zl ) myslalem tez nad z-5500 (uzywane 450-700 zl ) chyba ze nowe ale to w granicach najtaniej 850-900 zl ( ale to bym musial poczekac i jeszcze dozbierac ) .. Mam 16 lat i duza uwage zwracam na cene gdyz sam bede musial uzbierac. Wiec co lepiej kupic. te z-5450 nowe czy z-5500 uzywane.? Czy moze jeszcze dozbierac i kupic z-5500 nowe.? Prosze was o pomoc. Aha dodam jeszcze ze baardzo lubie sluchac muzyki i to glosno ( nie zwracam uwagi na sasiadow ;D ) i do tego uwielbiam meega bas :D ( moj jeden kumpel i brat maja subwoofery w samochodach JBL cos o mocy okolo 1000W + wzmachole i nie ma co uwielbiam czuc ten bas :D takie solidne pie****ncie ;D )

EDIT: Sorki, jednak te z-5450 nie sa nowe ;d tu macie aukcje jak cos :) http://allegro.pl/logitech-z-5450-5-1-thx-dts-dolby-pro-logic-moc-i1433388332.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. Laska151

Laska151 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    DE
    Od ponad roku używam zestawu logitech z-5500 i jestem zadowolony w 100%. Uważam że lepiej dozbierać trochę bo w porównaniu z-5450 są o wiele mocniejsze. Bas jest na wysokim poziomie tak samo głośność, więc w tym przedziale cenowym nie wiem czy mają jakiegoś konkurenta;] pozdro

4. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
  5. ooxBARTUSxoo

ooxBARTUSxoo XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18