Jakie gry dla 4 graczy???

dziumik

Świeżak
Świeżak
WITAM WSZYSTKICH
To mój pierwszy post wiec proszę o wyrozumiałość ;) Od niedawna posiadam Xboxa 360 i szukam kilku fajnych gier w które mógłbym pograć z większą ilością osób. Chodzi mi oczywiście o gry w które można pograć na jednym TV. Grałem ostatnio w LITTLEBIGPLANET na PS3 i mieliśmy niezła zabawę ;) Chodzi mi własnie o podobne gierki na Xboxa.
Pozdrawiam serdecznie
i z góry dziękuje za pomoc
 

sloniu

trolololololo
V.I.P
Użytkownik
Ale chodzi Ci o grę PODOBNĄ do LBP czy grę na 4 osoby? Czy może to i to? Na pewnoe Left 4 Dead ale to nie ma zabawy jak w LBP. Sega Tenis, NHL 2009, NBA 2009.
 

dziumik

Świeżak
Świeżak
i to i to :) Chodzi mi o podobne gry do LBP w sesie takim ze mozna grac w nia powiedzmy od 2 do 4 osob. O jakies platformówki, zręcznościówki itp.
generalnie sportowe i zabijanki odpadaja.
 

Richatek

Użytkownik
Użytkownik
Fifa 2010 - w to grałem w 4 osoby, więc polecam.
 

Demol

Użytkownik
Użytkownik
Ja ci polecam Call of Duty MW2 ostatnio gralem w 4 osoby i zabawa przednia :D
 

Mordux

Użytkownik
Użytkownik
Dokladnie.... Wogole call of duty mozna sie fajnie pobawic z wieksza grupka osob ;)
 

Richatek

Użytkownik
Użytkownik
No tak ale w CoD to chyba tylko online tak można, co? A koledze chyba chodzi o granie na chacie podczas imprezy w większą ilość osób... List of cooperative games for the Xbox 360 - Wikipedia, the free encyclopedia
Tu masz listę gier na 2 lub więcej osób ale wiele z nich umożliwia grę tylko poprzez XBL...
 

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Splosion Man - platformówka 1-4 graczy z tym że nie ściągniesz jej z neta tylko z XBLA. cena 800 M$P ale warto.
 

Mordux

Użytkownik
Użytkownik
Niee :) Coda rowniez mozna grac w 4 osoby na jednej consoli podczas np "imprezy" ;P
 

dziumik

Świeżak
Świeżak
Serio da sie w COD pograc na jednym TV w kilka os? Jak tak to super ;)
Obejrzałem sobie na youtube "Splosion Man" daje rade heh, musze tego sprobowac ;) i dzieki za wstawke wikipedii, troche potrwa zanim ogarne wszystkie tytuly ale dam rade ;) pozdro ALL
 

krecebeke

Użytkownik
Użytkownik
musze zapytać bo aż jestem ciekawy, jak wygląda gra w coda na nawet 2 osoby na jednym ekranie? podziałka?
 

Mordux

Użytkownik
Użytkownik
W codzie piatce dzieli pionowo (100%) :) A w czworce poziomo(z tego co pamietam) :) A w najnowszym jeszcze nie gralem multi na jednej cosnoli :pP
 

Sousek

Użytkownik
Użytkownik
Wszelkiego rodzaju bijatyki - Def Jam ICon
 

axe95

Użytkownik
Użytkownik
Cała seria cod to napewno ostatnio grałem z 2 kolegami zabawa przednia naprawdę.W 4 ekran jest podzielony poziomo.
 

Sousek

Użytkownik
Użytkownik
Medal of Honor tak mysle ale nie wiem czy wogóle jest na X'y
 

DaWoXxX

Użytkownik
Użytkownik
Najlepsza zabawa jest w WWE SmackDown vs. Raw 2010
 

maroko freestyle

Użytkownik
Użytkownik
fify! pesy!
 

Floyd

Użytkownik
Użytkownik
Halo =)
 

M4TEJKO

Użytkownik
Użytkownik
Viva Pinata- polecam gierke na 4 osoby spokojnie mozna grac. Army of two tryb kooperacji, Forza 3 bodajze na podzielnym ekranie. I wszystkie NFS'y
 

Kvazi

Użytkownik
Użytkownik
Proponuje Fife można sobie fajnie pograc,gralem w wwe smack down vs RAW z kolegami zabawa świetna
 

Do góry Bottom