1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jakie gry nagrywać na moim xboxie.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Yuu Ki, Marzec 23, 2014.

1. Yuu Ki

Yuu Ki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice, Poland, Poland
    Kupiłam przerobionego xboxa 360 od kolegi (z którym nie mam już kontaktu) i jedyne informacje jakie udało mi się dowiedzieć to to, że mam LT 3.0. Z wikipedii stwierdziłam że jest to wersja Premium tyle że całkowita pojemność dysku jest (jak na standardy na internecie nt. roznych wersji) dość nietypowa - 15GB. Po zasilaczu widzę, ze jest to tez wersja Falcon. Udało mi się nagrać NFS Rivals i wtedy jakoś nie przejmowałam sie, ze cos moze pojsc nie tak. Dopoki dzis nie zniszczylam 4 plyt pod rzad na gta 5, army of two i fifa 14. Chiałabym się dowiedzieć jakie gry mam ściągać i ewentualnie jak nagrać. Z góry dziękuję i liczę na szybką odpowiedź ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
  4. trudneto

trudneto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gela
    Fify 14 nie nagrasz zwykła nagrywarką bo ma zabezpieczenia civ, a resztę nagrasz tak jak jest w instrukcji na forum w dziale lt

5. Yuu Ki

Yuu Ki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice, Poland, Poland
    Z tym, że w tym poradniku nie pisze jakie gry mam pobierać żeby mi poszy ;p Skąd mam wiedzieć które gry mi pójdą?

6. TalareK

TalareK Banned Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lębork
    Sprecyzuj o co chodzi. Gry z najnowszym zabiezpieczeniem (xgd3) zajmują 8,13 gb. Jak mniej zajmuje jest to starsze zabezpieczenie.

7. Yuu Ki

Yuu Ki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice, Poland, Poland
    Na torrentach np. są wersje freeboot, complex, icon, imars. I nie wiem ktora wersje pobrac. Po 2 czy moge nagrywac te gry z lt+3.0?

8. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    A co jeszcze ma pisać w tym poradniku ? Każda gra pójdzie pod lt 3.0, wystarczy dobrze ją nagrać...

9. TalareK

TalareK Banned Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lębork
    Te imars itd to nie są wersje. To znaczy to kto stworzył gre (zrobił z niej kopię).

10. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Gry z oznaczeniem freeboot - o nich zapomnij, one są pod RGH a nie LT.

Wczytywanie...

Poleć forum