1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jakie gry polecacie - kilka pytań

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lechutek, Czerwiec 15, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. lechutek

lechutek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

właśnie stałem się posiadaczem XBOXa Slim. Razem z nim mam już następujące gry:

PGR3
    Forza 2
    FIFA 08
    Kameo
    LOTR Battle for Middle Earth II
    Virtua Fighter 5
    HALO 3 ODST
    SSF 4

Jakie gry polecacie jeszcze na początek? Klasyka którą powinienem mieć?

Następne pytanie:

Na PC zagrywałem się godzinami w Dungeon Siege i Dungeon Siege II oraz Diablo i Heroes 3. Dlatego też szukam jakiegoś fajnego RPG, tytuły które podałem pokazują mniej więcej moje preferencje :). jakieś propozycje?

Poza tym jak wygląda sprawa z multi w HALO 3 ODST? Dużo osób w to gra? Konsola nie będzie przerabiana, zamierzam pograć sobie online.

pozdrawiam wszystkich

2. Lotnik421 Xbox One

3. kostek941

kostek941 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    jak zacząłeś dopiero to proste: GEARS OF WAR. gra genialna i exclusive. jak skończysz 1 to kup 2 a na jesieni 3 :D co do HALO to nie wiem czy ktoś gra ale RPG-i na xboxa to : Dragon Age 1 i 2, Gothic 4 , Two Worlds 2 ale według mnie to lepiej poczekać na Wiedźmina 2 na xboxa :D mogę Ci jeszcze polecić Red dead redemption , też genialna gra od twórców GTA :) myślałem że mi się nie spodoba bo nie jestem fanem Clinta Eastwooda i westernów ale gra mnie wciągnęła :)

4. croixdefeu

croixdefeu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Płock
    Z RPG na początek możesz zagrać w Fable 2. Jak ci się spodoba kupisz trójkę.

5. patrycjuszRSV

patrycjuszRSV Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Suwałki
    GTA 4 możesz kupić :p nie wiedzieć dlaczego ale wszyscy wielbią tę grę... Ale nie powiem, na konsoli fajnie się gra.

6. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    http://xboxforum.pl/gier-f12/poszukuje-gry-danego-gatunku-co-mozecie-polecic-3722.html

http://xboxforum.pl/gier-f12/najlepsze-gry-na-xbox-360-ankieta-49249.html

Poza tym bylo juz duzo tego typu pytan. Jakbys poszukal, to bys znalazl.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum