1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jakie gry polecacie?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Kubusikus, Kwiecień 4, 2014.

1. Kubusikus

Kubusikus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Pomóżcie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. bartasblack

bartasblack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Na jaką konsolę, w jakie gry lubisz grać. Wysil się chociaż na jedno zdanie...

4. blackcherry

blackcherry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kraków
    Strzelam po opisie profilu że masz Xbox One :D. Polecam Forze 5, Fife 14, NBA 2k14.. Mój gt na xbox one bloow92 zaproś to popykamy.

5. miloslupsk

miloslupsk Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    blackcherry - tak patrzę na Twój SpeedTest i powiem, że szczena opada. W mojej mieścinie mogę tylko pomarzyć o UPC :(

Kubusikus - co do Twojego pytania to ciężko sprecyzować nie znając Twoich preferencji w stosunku do gier. Tak strzelając - mnie osobiście urzekł RYSE Son Of Rome, który przez wielu uważany jest za grę średnią. Przeszedłem singla i biorę się za multika. Grafika i system walki są naprawdę genialne. Poza tym dla relaksu cisnę w Titanfalla, który nie jest może graficzną rewolucją ale całość wynagrodzona jest przez dynamikę sieciowego starcia no i oczywiście mechy :)

Wczytywanie...

Poleć forum