Jakie gry polecacie?

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
no wlasnie o tym mowie na pocatku ejt bum potem sie nudzi... zadnej forzy jeszcze nie ukoncylem a gralem od poczatku
A u mnie FH3 to pierwsza forza jaką ukończyłam na 100% ;) Fakt trasy później się powtarzają, ale jest o połowę mniej tras niż w FH2 do przejechania. Jak masz taki wybór to zdecydowanie Wiesiek goty ;)
 

Pagan

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dubel :(
 

Pagan

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
 

loniexz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Muszę trochę odpocząć od Fify17. Chciałbym pograć w coś z widokiem trzeciej osoby i tak się zastanawiam nad paroma tytułami:
MadMax
Quantum Break
The Division
Batman.
Które polecacie? Zależy mi na fajnej fabule i żeby się szybko nie znudziła.

Wysłane z mojego x600 przy użyciu Tapatalka
 

gipsu27

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam
Polecam Quantum break jest świetną gra z dobra fabula na pewno się nie znudzisz również Batmana :)
 

szyszek2121

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Wiedźminek, FH3, Quantum Break, Mad Max też podobno niczego sobie.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Grał ktoś w :

1 Elite Dangerous Standard Edition
2 Mighty No. 9

Fajne gierki? Warte ogrania?
 

yellowmen83

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Teraz ORI jest za 35 zł w sklepie. Uważam że tą grę to trzeba mieć. Wczoraj z córką lat 6, graliśmy chyba z 5h a końca gry nie widać...polecam.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
 

Dominus PL

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Fallout 4, Far Cry Primal czy Metro Redux?

Ewentualnie Far Cry 4 albo Borderlandsy.

Dodam, że najchętniej bym wziął Far Cry bo ostatnia cześć w jaka grałem to 2 kilka lat temu.
 
Ostatnia edycja:

yellowmen83

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dzieki za link...skorzystałem....zainstalowałem...ale jeszcze nie uruchomiłem hehehe


Fallout 4, Far Cry Primal czy Metro Redux?

Ewentualnie Far Cry 4 albo Borderlandsy.

Dodam, że najchętniej bym wziął Far Cry bo ostatnia cześć w jaka grałem to 2 kilka lat temu.
Mnie osobiście z tych wszystkich najbardziej przypadł do gustu Metro, Far Cry 4 też jest ciekawy. Pomyśl jeszcze nad Tomb Rider....wypaśna gra
 

Dominus PL

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Dzieki za link...skorzystałem....zainstalowałem...ale jeszcze nie uruchomiłem hehehe




Mnie osobiście z tych wszystkich najbardziej przypadł do gustu Metro, Far Cry 4 też jest ciekawy. Pomyśl jeszcze nad Tomb Rider....wypaśna gra
Tomb Raidera zbytnio nie chce. A jak ten Primal w stosunku do 4? Gdzie więcej zabawy?
 

Velthar

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Obie gry Far Cry ograłem i polecam Primal. 4 to nic nowego w stosunku do poprzednich części. Primal czerpie garściami z poprzedników , ale ten klimat i realne uczucie ciągłego zagrożenia zwłaszcza podczas rozgrywek nocnych z porą nocną w grze, wymiatają :) Zagraj i będziesz zadowolony. ładziaaaaa łindziaaa!!!
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Co wybrać:


Dead Rising 4 czy jednak Final Fantasy XV ?




Ogólnie bardziej przemawia do mnie FF XV bo pewnie będzie dłuższy i nie popadnę tak szybko w monotonię.. Ale sitkowanie zombie na różne sposoby też może być zabawne :).
Dlatego moje stanie jest tak 50/50.
Co byście polecili bardziej? (PS. tak lubię serię FF :D ).
 

Spajkowy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Warto brać WD Complete Edition za 40 złoty, nówka w folii? W WD grałem przez chwilę na PC, ale potem zrezygnowałem, bo komp trochę nie wyrabiał :/
 

Trisster

Banned
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Mam pytanie bo nie wiem co wybrać gta 5 czy batman arkham knight goty.
Zastanawiam się też nad zakupem Far Cry Primal + Rise of Tomb Raider.
 
Ostatnia edycja:

CryKillerPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Tomb Raider polecam! Fajna gierka. Batmana przeszedłem na PC i także polecam. Wiele miłych godzin w tych grach spędziłem. Co do FC Primal i GTA V to się nie wypowiadam bo nie grałem.

Wyslane z mojego Samsunga S7 Edge przy użyciu Tapatalka
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Mam pytanie bo nie wiem co wybrać gta 5 czy batman arkham knight goty.
Zastanawiam się też nad zakupem Far Cry Primal + Rise of Tomb Raider.
W Batmana nie grałem, ale w GTA 5 po prostu trzeba zagrać :)
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Czy ktoś grał z Was w Never Alone? Jest teraz w fajnej promocji w dwg, ale do końca nie jestem przekonana czy warto to brać? Bo filmiki na yt jakoś specjalnie nie zachęcają do tego tytułu, aczkolwiek może ktoś z Was grał i może ocenić ten tytuł? Albo do kogo jest on skierowany? :)

https://www.microsoft.com/pl-pl/store/p/never-alone-arctic-collection/bqwg99vdmbnv
 

scorps

Użytkownik
Użytkownik
Cześć,

Project Cars wersja GOTY czy Forza 6? W poprzednie wersje Forzy grałem, pytanie jak wygląda Project Cars na tle szóstki? Która lepsza?
 

Do góry Bottom