1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jakie gry przyciągły was tak naprawde?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Prz3mo, Lipiec 18, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Temat zainspirowany tak po części innym.
    Mianowicie jakie gry wciągnęły was najbardziej, dlaczego i ile im godzin poświęciliście. Niech każdy wymieni swoje i kilka słów do każdej.
    Mnie osobiście na prawdę pochłonęły:
    1.Mass Effect II ( ponad 100h ) 4 pełne przejścia z calakiem i wszystkimi dodatkami. Tak wciągająca fabuła, że postanowiłem przejść ją na 4 sposoby ( 2 renegat żołnierz/szpieg i 2 Idealista Adept/strażnik)
    2. Assassin's Creed II ( około 40h) Calak i wszystko zrobione ( oprócz wyścigów)
    Gra ma zniewalającą fabułę ( choć pokręconą ), bardzo dobre sterowanie, cudne lokacje i grywalność idealną, że ciężko sie do czegoś przyczepić ( choć kilka bug'ów jest) ​

2. Lotnik421 Xbox One

3. mitek96

mitek96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Oblivion razem z dwoma dodatkami zajął mi ponad 130 godzin, wszystkie achievementy wpadły, ale zostały mi jeszcze niektóre zadania poboczne.

4. Szolder

Szolder Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jaworzno
    Fifa 10 - w nia to po prostu mozna gra bez konca :D

5. Nikelski

Nikelski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Przejście Mass Effect 2 zajęło mi 3 dni(wyszło jakieś 25 godzin)
    Robiłem 100% w RDR(też ok. 25 h)
    Assassin's Creed 2 też mnie wciągnął i to porządnie
    Multiplayer w BC2
    No i ostatnio Resident Evil 5 całe 2 noce przegrane z kolegą na split screenie :)

6. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Grand Theft Auto IV - to dla niej kupiłem Xboxa. Dla mnie to najlepsza gra na X360. Wiadomo , że ma trochę niedoróbek technicznych (tekstury , zwolnienia) , ale mimo to uważam ją za grę idealną , najlepszą w tej generacji. Dlatego , że kupiłem ją w wakacje 2009 (gram już mniej więcej 200h!) , przeszedłem całą , zdobyłem większość osiągnięć , przejechałem kilka milionów cywilów , ukradłem mnóstwo aut i ciągle chce mi się w nią grać. I Niko Bellic , nie da się go nie lubić , najfajniejszy bohater gry wideo. Naprawdę każdy gracz powinien w nią zagrać.
    Gears of War 2 - naprawdę nie wierzyłem , że strzelanka może tak wciągnąć. Naprawdę jest to rewelacyjny exclusive X360! Kupiłem ją jakiś miesiąc temu , przeszedłem , żałuję , że jest tak krótka , bo chciałoby się więcej.. Historia i niektóre sceny ( Dom i Maria ) naprawdę zapadają w pamięć , klimat świetny, czekam na trójkę!
    Red Dead Redemption - kolejna świetna gra Rockstara. Gram w nią dopiero od 2 tygodni , więc jeszcze wiele przede mną , ale już mogę powiedzieć , że to gra wielka. Fabuła naprawdę wciąga i misje są ciekawe , mimo , że czasami wkrada się nuda w przemierzaniu ogromnego świata , ale taki to już urok Dzikiego Zachodu...
    Ps. W tytule tematu powinno być ''przyciągnęły'' nie ''przyciągły''.

7. grampp

grampp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    MASS EFFECT 1 i 2-> po prostu mega, czekam rówiez na film bo ma wyjsc, gram tylko dla fabuly która jest fantastyczna.
    FIFA (kazda) - > bo tego nie mozna "przejsc" w to sie gra ciagle (ale jestem zwolennikiem edytowania tego typu gier i na konsoli dopiero od FIFY 11 wkoncu cos w tym kierunku ruszy)
    AC II - gierka dla mnie idealna jesli chodzi o sandboxy, takze fabula dobra :)

gram żadko ale ww. gry sa swietne :)

8. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Gears of War 2 - Moja pierwsza gra którą kupiłem do Xbox 360. Fabuła pięknie wplątana w FPS. Dużo urozmaiceń (jazda np. coś w po dobie czołgu, stworzeniami itp..). Przepiękne sceny. Extremalne wydarzenie aż mi się chciało płakać gdy jeden z bohaterów zastrzelił swoją żonę, albo inny popełnił samobójstwo shotgunem. Jeszcze ten smaczek na koniec po napisach gdy odzywa się jego ojciec. Co wyście zrobili?! Czyli coś się stało i GoW 3 może wszystko rozwiąże. Czekam... Przechodzę 3 raz dla aczków i mi się nie nudzi.

Halo 3 ODST - Multi multi multi :) Lubię halo.

9. TaZz639

TaZz639 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grodzisk Wielkopolski
    GTA IV 80h - ************ na mieście i wszystko jasne
    AC II 25h - naprawdę świetny klimat średniowiecznego miasta
    Seria Gears of War ok. 40-50h - moje pierwsze gry na X-a według mnie mistrzostwo, bardzo wciagający single, co-op z kumplem oraz miażdżący multiplayer

10. InTouch

InTouch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    B.Bad Company 2- Singiel świetny. Dubbing, dobra fabuła. Co do multiplayer'a to gram w niego codziennie i jeszcze w ogóle mi się nie znudził. Mój game tag jeśli ktoś chce zagrać: InTouche.
    AC II- przeszedłem całą grę i jestem z niej bardzo zadowolony. Oprócz pola wojny średniowiecze to także mój klimat :]
    GTA IV EFLC- Aktualnie oprucz B.B.C. 2 gram właśnie w tą grę (Ballad of Gay Tony) przeszedłem Lost And Damned i byłem mile zaskoczony.

PS: Polecam wszystkie trzy :)

11. zatobajestbrat

zatobajestbrat Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  12. maslana129

maslana129 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Battlefield: Bad Company 2 (ok 40h) Jeden z lepszych dubbingów jakie spotkałem. Wciągająca fabuła i wspaniała grafika. Multi w tej grze wymiata.

13. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
  14. Ice_Cold7

Ice_Cold7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    GTA IV oraz EFLC - Również ja dla GTA IV kupiłem konsolę i nigdy tego nie żałowałem. Mimo iż wcześniej grałem tylko na PC.Ta gra pozwoliła mi zwiedzić Nowy Jork i poczuć choć trochę klimat tam panujący. Zrobiłem w niej 100% i zdobyłem prawie wszystkie achievmenty. Łącznie grubo ponad 200h. Razem z Epizodami z LC tworzą zdecydowanie trzon gier na X360.

AC II - Kolejna gra z gatunku magicznych i to dosłownie. Klimatem przenosi w inny świat i jeżeli tylko będziemy potrafili go poczuć to na pewno spędzimy z nią wiele pięknych godzin. Świetny soundtrack , ładna grafika , magiczny klimat , średniowieczne Włochy i piękne krajobrazy. Czego chcieć więcej od gry.

Red Dead Redemption - Kolejna gra ocierająca się o ideał. Wspaniały klimat dzikiego zachodu , pustyń i ludzi pełnych ''delusional ideas". Gra która wciąga do reszty i nikogo nie pozostawia obojętnym. Wspaniała fabuła i końcówka o której czasami myślę do dzisiaj pomimo iż grę ukończyłem ponad miesiąc temu. Nikt kto zagrał w tą grę nie pozostanie wobec niej obojętnym. Kolejna gra z gatunku "must have".

Kane And Lynch - Gra w sama sobie może nie idealna , ale zdecydowanie najlepsza do "kanapowego" split-screena. Dużo czasu spędziłem przy niej z kumplem uciekając od gradu kul. Oj sporo wieczorów zleciało również tutaj.

Teraz czekam na Mafię 2 bo mam nadzieję , ze to kolejna z tych gier która pochłonie mnie bez reszty. Bo właśnie tego oczekuję od gier. Mam nadzieję , że przynajmniej dorówna jedynce a już będzie dla mnie super , a jeśli uda jej się prześcignąć jedynkę to na pewno będzie dla mnie grą roku. Pożyjemy zobaczymy :)

Pozdrawiam tych , którzy wiedzą co to naprawdę dobra gra ;-)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum