1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jakie mam LT ? Czy moge zaktualizowac Londyn 2012

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez xkarol, Sierpień 13, 2012.

1. xkarol

xkarol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie.
    Bylo na forum pytanie o bezpieczne aktualizowanie gry Londyn 2012, lecz nie ma klarownej odpowiedzi, stad moj post. Czytam pelno postow i watkow i szczerze zwariowalem poniewaz nie wiem jak sprawdzic swoje LT. Piszecie ze mozna sprawdzic to po grach, a wiec:
    Dzialaja mi na konsoli: Assasins Creed 2 / brotherhood / revelation , Fifa 2012, Driver San Fransisco (bez instalowania gry na dysku)
    Ustawilem wszystko pod nagrywanie gier na LT3.0 i Londyn 2012 prosi o aktualizacje, czy moge ja bezpiecznie zrobic ?
    Moj dash to: 2.0.14717.0 - ktos pisal ze po dashu 13605 mozna spokojnie aktualizowac ? ale sie boje bo juz kiedys tak zrobilem z Pesem i bylo zle. Czy moze mam ustawic agbxa na nagrywanie na lt2.0 i sprobowac ponownie ? Konsola jest w moich rekach wylacznie offline.
    Nie wiem jakiej firmy mam naped. Przepraszam jezeli cos zasmiecilem, ale licze na wyrozumialosc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kondziu16

kondziu16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zamość
    LT nie można sprawdzić normalnie.. Sam przerabiałeś czy ktoś? jak ktoś to kiedy ?

Wczytywanie...

Poleć forum