1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jakie mam obecnie LT ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Staszeg, Marzec 28, 2014.

1. Staszeg

Staszeg Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, chciałbym się zapytac jak można sprawdzic jakie mam obecnie LT ? chodzi mi 2.0 czy 3.0 ponieważ ogólnie Xbox 360 był przerabiany gdzieś na przełomie 2011/2012 roku chodzą na nim kopie takie jak Call of Duty MW 3, Battlefield 3, Fifa 12 oraz najnowszy Mortal Kombat. Lecz od ostatniego czasu zamówiłem sobie Crysis 3 paczuszka przyszła otworzyłem i płyta była czysta żadnych rysek nówka Verbatim 8.5 GB więc wsadziłem do napędu i ładowało się a ekran nic nie ruszył cały czarny był i nagle wyskoczył komunikat pod tytułem "Płyta nie jest obsługiwana. Skontaktuj się z http://xbox.com/support". Nigdy wcześniej nic mi takiego nie wyskoczyło jak się zapytałem sprzedawcy to odpowiedział iż możliwe że to wina konsoli albo płyty i żebym podał LT. Prosiłbym o pomoc :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. trudneto

trudneto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gela
    Nagraj 2 płyty jedną pod lt2.0 druga pod 3.0 i zobacz która ci działa

Wczytywanie...

Poleć forum