1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jakie najlepsze płyty pod XGD3 oprócz verbatimów

Temat na forum 'iHAS' rozpoczęty przez wiktor96, Sierpień 10, 2013.

1. wiktor96

wiktor96 Banned Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Na jakich płytach najlepiej nagrywać gry xgd3 oprócz verbów, znalazłem 25 platinumów za 55zł ale podobno są 4 media ID platków i może być ciężko.

Odświeżamy tylko w dziale Giełda-raz na 24godz. -Jabar

2. Lotnik421 Xbox One

3. Przemek1321

Przemek1321 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeżeli trafisz na CMC MAG-D03-64 to jest naprawdę ciężko nagrać. Ale z innymi nie ma wielkich problemów.Najlepiej sprawdź to jak możesz .

4. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
  5. akon89

akon89 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Słuchajcie. Skoro grę instalujecie na dysk i płyta chodzi tylko przez chwile to po co kupowac verbatinium skoro ona i tak w napedzie nie pracuje. A jak przez kilka sekund pochodzi płyta np.platinium ub tasza to napędowi chyba nic nie bedzię??

6. wiktor96

wiktor96 Banned Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    @up ale ja w ogóle nie rozumiem co ty napisałeś, tu chodzi o to że na tych platinumach gry w ogóle nie chcą się nagrywać, zazwczaj przy weryfikacji wychodzi błąd i takiej gry nie da się wrzucić na dysk, poza tym w przyszłości np w jakiejś misji może wywalać.Sam kupiłem 25 platinumów i dobrze wypaliła się 1, kilka źle nagranych sobie zostawiłem,bo gry działają ale nie wiadomo czy wywali i kiedy.Za 25 platek dałem 55zł i nagrałem 1 grę, a za 10 verbów dam 45zł i powiedzmy nagram dobrze 8-9 gier, widzisz różnicę, verbatimy to oszczędność, bo masz dużo większą pewność że wypalisz niż przy innych płytkach więc wychodzi taniej.

Wczytywanie...

Poleć forum