1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jakie pliki powinna zawierać płyta po wypaleniu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez misiek18186, Grudzień 18, 2010.

1. misiek18186

misiek18186 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam :) mam taki problem bo mam dwie nagrywarki w kompie Pioneera i LG. I jest tak jak wypalę Pioneerem to mam dwa pliki Audio_TS i Video_TS a jak wypale LG to mam $SystemUpdate Audio_TS i Video_TS. Więc pytanie brzmi która nagrywarka lepiej wypalać ??

P.S. Jeszcze ostatnio wypaliłem FIFE 11 od SZOPASQUAD i jak włanczam gre to jest Start i klikam sie gra zawiesza i koniec. I tak ciagle robi :( Czy to jest skopana wersja od SZOPASQUAD czy tez mogło źle wypalić czy co moze byc przyczyną ?
    Jak by co to wypalam zawsze na Verbatimy 2.4x :)
    Z gory dzieki za odpowiedzi :)

Wczytywanie...

Poleć forum