1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jakie płyty

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez krychanr8i10, Listopad 6, 2014.

1. krychanr8i10

krychanr8i10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Piszczac, Poland
    Witam otóż czytałem na forum że dobre są maxelle platinum i verbatim(mkm 003). Do tej pory nagrywałem cały czas na Verbatim'ach. Czy te Maxelle i Platinum są gorsze od Verbatim i jak jest z ich wypalaniem ? mam ihasa

2. Lotnik421 Xbox One

3. devil12

devil12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Aby nagrać poprawnie nowsze gry na płytkach innych niż Verbatim musisz najpierw znaleźć lub stworzyć sobie sam odpowiedni firmware do nagrywarki pod konkretne Media-ID płyt na których będziesz chciał wypalać. Jeżeli wszystko ci działa to nie zmieniaj niczego bo nie ma innych tak dobrych płyt jak Verby. Jeżeli chcesz zaoszczędzić 2-3 złote to musisz się troszkę pobawić - wszystko jest na forum.

4. Tomekzc

Tomekzc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nagrywam na Platinum i jestem zadowolony. Bardzo dobre płyty, polecam. W razie kłopotów z nagrywaniem napisz to chętnie pomogę.

5. krychanr8i10

krychanr8i10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Piszczac, Poland
    No dzięki

A co się stanie jak nagrywam gry z prędkością x4 ?

6. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    81
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    wystarczą te VERBATIM DVD+R DL 8,5GB PRINTABLE cake50 szt WaWa (4701445087) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. na każdej zgodnej nagrywarce ihas z serii b lub c/d/eu
    spaliłem kilka sztuk pod rząd na ihas eu wszystko gładko śmiga gry się kopiują w 100 % na hdd konsoli i przechodzą pełną weryfikację gry fifa 15 ,forza horizon 2 , nba 2k15 , inne

media id to nie mkm03 jak dawniej z Singapuru lecz media id = UMEDISC-DL1-64 made in China

Wczytywanie...

Poleć forum