Jakie płyty

krychanr8i10

Użytkownik
Użytkownik
Witam otóż czytałem na forum że dobre są maxelle platinum i verbatim(mkm 003). Do tej pory nagrywałem cały czas na Verbatim'ach. Czy te Maxelle i Platinum są gorsze od Verbatim i jak jest z ich wypalaniem ? mam ihasa
 

devil12

Użytkownik
Użytkownik
Aby nagrać poprawnie nowsze gry na płytkach innych niż Verbatim musisz najpierw znaleźć lub stworzyć sobie sam odpowiedni firmware do nagrywarki pod konkretne Media-ID płyt na których będziesz chciał wypalać. Jeżeli wszystko ci działa to nie zmieniaj niczego bo nie ma innych tak dobrych płyt jak Verby. Jeżeli chcesz zaoszczędzić 2-3 złote to musisz się troszkę pobawić - wszystko jest na forum.
 

Tomekzc

Użytkownik
Użytkownik
Nagrywam na Platinum i jestem zadowolony. Bardzo dobre płyty, polecam. W razie kłopotów z nagrywaniem napisz to chętnie pomogę.
 

krychanr8i10

Użytkownik
Użytkownik
No dzięki

A co się stanie jak nagrywam gry z prędkością x4 ?
 

jaszczurka23

Użytkownik
Użytkownik
No dzięki

A co się stanie jak nagrywam gry z prędkością x4 ?
wystarczą te VERBATIM DVD+R DL 8,5GB PRINTABLE cake50 szt WaWa (4701445087) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. na każdej zgodnej nagrywarce ihas z serii b lub c/d/eu
spaliłem kilka sztuk pod rząd na ihas eu wszystko gładko śmiga gry się kopiują w 100 % na hdd konsoli i przechodzą pełną weryfikację gry fifa 15 ,forza horizon 2 , nba 2k15 , inne

media id to nie mkm03 jak dawniej z Singapuru lecz media id = UMEDISC-DL1-64 made in China
 

Do góry Bottom