1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jakie podłączenie najlepsze?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rav3k, Marzec 16, 2011.

1. rav3k

rav3k Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, dzisiaj dostałem mojego xboxa ale ubolewam nad brakiem AntyAliasingu... Czytałem troche ale nie znalazłem dokładnej odpowiedzi i nie wiem czy mam dobrze podłączone czy lepiej kablem HDMI. Mam konsolę podłączoną do TV poprzez kabel na którym z tyłu wybieram HDTV / TV. Mam ustawione na HDTV, w opcjach konsoli ustawione na 1080p. Telewizor to samsung LE26A451C1. Grając w PGR 3 brak anty aliasingu daje sie we znaki... strasznie poszarpane krawedzie samochodu, w forzie 2 to samo... Czy jak kupie kabel HDMI to poszarpane krawędzie znikną?

Pozdrawiam.

Edit:
    Do tego jeden kabelek "chinch" ? "czincz" ? nie wiem jak to się pisze... z żółtą końcówką jest nie podpięty a dźwięk jest i obraz jest... nie wiem od czego on jest...

2. Lotnik421 Xbox One

3. berials

berials Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Co do kabla chinch to są tam trzy końcówki, jedna odpowiada za obraz, a dwie kolejne za dźwięk - odpowiednio prawy i lewy kanał (czy też głośnik), czyli jednym słowem masz obraz i jakby ''połowę dźwięku'' albo cały dźwięk przeniesiony na jeden głośnik zamiast obydwu.

W zestawie z Xboxem jest przecież kabel HDMI, podłączyłem nim konsolę z telewizorem i u mnie niedoskonałości obrazu nie dają się we znaki.

No ale w sumie kabel HDMI-HDMI można kupić już za 10-15zł, więc wydatek to nie jest, możesz spróbować.

4. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Kabla HDMI w nowych konsolach nie ma co do AA to oczywiscie ze on jest na poziomie 4 ale nie oczekuj zeby wszystkie tekstury mialy AA

5. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    HDMI to najlepsza opcja dla konsoli-sygnał leci po kablu cyfrowo bez żadnych zniekształceń,a co do ''poszarpanych krawędzi'' to w ustawieniach konsoli ustaw na ""rozdzielczosc optymalna"" może to częściowo rozwiąże twój problem.

6. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Możesz kupić kabel HDMI - kosztuje on 5-10 zł :p Może chociaż trochę poprawi grafikę ;)

7. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Na kablu HDMI uzyskasz najlepszą jakość obrazu :) Co do poszarpanych krawędzi to zależy od gry :)

8. rav3k

rav3k Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To czy ktos grajac w PGR 3 też ma poszarpane krawedzie samochodu??

Wczytywanie...

Poleć forum