Jakie polecacie gry na kinecta ?

Marcin Gutek

Świeżak
Świeżak
witam

zakup xboxa w moim przypadku w głównej mierze był podyktowany oderwaniem 6 letniego syna od kompa, na którym często grywał wykonując jedynie ruchy palcami na kursorze, co nie za bardzo wpływało na jego aktywność fizyczną no i blokowało żonki kompa.

Zakupiony xbox wraz z kinectem codziennie jest oblegany grami Rush - disney pixar które były w zestawie i które super wykorzystują możliwości kinecta a tym samym angażują syna fizycznie.

Które gry koledzy polecacie na kinecta, dla dzieci głównie, które nie będą drastyczne - strzelanki odpadają.,

dzisiaj kupiłem forze horizon ale nie działa w niej kinect co trochę mnie zasmuciło.


Proszę o info co do gier na kinecta które mogę bez obaw kupić synowi,

czy gry typu call of duty, sniper (które mi natomiast przypadają do gustu) działają na kinecta ?

pozdrawiam
 

SUN_Rise

Użytkownik
Użytkownik
Kinect Sports gdy dostałem tą grę pod choinkę,zauważyłem jaka jest niedopracowana gra Kinect Adventures (otrzymywana razem z kinectem) Ilość konkurencji,dokładność-Zabawa bez ograniczeń,nawet przekonałem mojego ojca,a dla niego Xbox to czarna magia :p Pozdrawiam


EDIT:

Gry,których nie testowałem,lecz są dla dzieci to kinectimals oraz just dance kids,no chyba,że młodego nie kręci taniec :) Kinectimals polega na zabawie i głaskaniu tygryska,chyba raczej nie przypadnie mu do gustu :p
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odp: Jakie polecacie gry na kinecta ?

nie call of duty czy sniper nie działają na kinecta, osobiscie polecam kinect sport 1, już trzeci dzień z rzędu w to gram i nadal mi mało :)

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
 

PokerFacowaty

Użytkownik
Użytkownik
Ja gram już drugi dzień w Kinect Sports i nie mogę się oderwać, ale polecam także Fruit Ninja Kinect.
A przyszedłem tu po to aby kolegę poprawić, gdyż takie posty piszemy tutaj: http://xboxforum.pl/gry-12/poszukuje-gry-danego-gatunku-co-mozecie-polecic-3722/
Wystarczy obserwować co ludzie odpowiadają. Kolega nowy, więc nie zgłoszę wątku do moderacji.
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Odp: Jakie polecacie gry na kinecta ?

Kinect Sports, Kinect Sports 2
Jeżeli mialbym wybierac jedna to kinect Sports


Wysyłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk 2
 

Do góry Bottom