1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jakie polecacie gry,żeby pograć trochę w czasie świąt

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez fanXboxa360, Grudzień 16, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. fanXboxa360

fanXboxa360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam. Mogą być gry na kinecta albo zwykłe pod pada . Chodzi mi o takie gry które potrafią wciągnąć :D a na kinecta żeby można było fajnie pograć z rodziną.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Endrju91

Endrju91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mass Effect trylogia. Na kompie przeszedłem ze 100 razy, ale na konsoli przejdę kolejny raz! ;) Polecam!

4. NiePoTwarzy

NiePoTwarzy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olkusz, Poland
    Gears of war 1 2 3 jezeli lubisz strzelanki, Wiedzmin 2 jezeli lubisz rpg , NFS Most Wanted ten najnowszy lub forza horizon cos dla rajdowcow:) , Fifa lub WWE jezeli lubisz gatunek gier sportowych lub Batelfield 3 lub Call Of duty black ops 1 /2 jezeli jestes FPS'owcem

5. Jerycho_29

Jerycho_29 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kołbiel
    Batman : Arkham (City lub Asylum)
    Darksiders II - szczerze polecam

6. fiedorf

fiedorf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    ze sportowych
    wwe13 fifa 13 pes 13 kto co lubi
    assassin creed trylogia
    z moto forza forizon albo nfs most wanted 2012
    medal of honor
    max payne 3
    gta 4 albo saint row 3

7. Haremhaton

Haremhaton Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zdecydowanie polecam Dark Souls. Świetna, absolutnie wciągająca, mroczna, a nader wszystko wymagająca gra RPG. Z genialnym systemem walki, zawiłą i poukrywaną w opisach przedmiotów i wyglądzie świata fabułą oraz wspaniałą immersją :) Niestety wielu graczy odbija się od gry przez brak samouczka, dziennika oraz questów. Trzeba zwracać uwagę na wszystkie opisy przedmiotów, wiadomości zostawione w grze oraz dialogi z NPC. Ale jeżeli poświęci się na to trochę czasu (a najlepiej pooglądać jakieś filmiki wprowadzające na internecie, zobaczyć jak działa walka oraz zabawa z fabułą oraz niezliczoną ilością ustawień, które wpływają na dalszy rozwój rozgrywki), to gra jest naprawdę wspaniała i nagradzająca. Naprawdę unikalne przeżycie dla każdego gracza! Gdybyś się zdecydował i miał jakieś pytania, to z chęcią odpowiem w miarę możliwości :D
    Naprawdę polecam :)

8. Hajdek111

Hajdek111 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Częstochowa
    z troszke starszych gierek wydaje mi sie że świetny jest Wiedźmin :) gra naprawde wciąga

9. xBox.Rlz.

xBox.Rlz. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Alan Wake - świetny klimat, ciekawa fabuła trochę krótka ale ja przechodziłem z przyjemnością :)
    Mafia II - fajna fabuła i grywalność, można postrzelać i ogólnie wszystkiego po trochu, naprawdę fajna produkcja
    Splinter Cell Conviction - bardzo fajna strzelanka, dużo skradania (jak dla mnie na plus), wciąga na długo poza tym tryb kooperacji jakbyś chciał pograć we dwójkę
    Batman Arkham Asylum i Arkham City - wg mnie jedne z najlepszych gier, wsiąknąłem w nie na długo, ciekawa fabuła i super grywalność, akurat na zimowe wieczory :)

Żadna z tych gier nie ma zbyt długiej fabuły, ale są naprawdę ciekawe i warto w nie zagrać :)

10. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Jako fan Max'a, moim obowiazkiem jest polecic cala serie. Jesli tylko o konsoli jest mowa, 3 czesc mnie osobiscie rozlozyla na lopatki z zachwytu :)

Dishonored- skradanie sie, rozne strategie/drogi dojscia do celu. Grasz tak, jak Tobie sie podoba. Cos pieknego <3

11. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum