Jakie poleciacie Antyvirusy

damianek741

Świeżak
Świeżak
Mam problem bo od kiedy pamietam zawsze mialem nortna albo avasta.nortona juz nie uzywam za bardzo spowalnia a na avascie skonczyla mi sie licencja...jaki antyvir powieniem zainstalowac wedlug was...odrazu bym prosil jakis opis i link do sciagniecia z gory dzienki wam za wszystko...

pozdrawiam i przepraszam za bledy ortograficzne..:confused:
 

MixMachine

Użytkownik
Użytkownik
nod32/eset smart security.
łatwo znaleźć, więc bez linka ;)
 

glodos

Użytkownik
Użytkownik
jak wyżej, chyba najbardziej niezawodny i utrzyma system w porządku.. tylko że nie ten dział
 

Czech

Banned
Użytkownik
Ja używam Avasta, przedłużyłem sobie licencję. Najlepiej to używać płatnego antyvirusa bo używanie darmowych nie zbyt bezpieczne.
 

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Po pierwsze moda ktory tak przenosi tematy powinni o glowe skrocic . Po drugie na Avasta masz licencje za free(chdzi o wersje home) , wystarczy ze sie zarejestrujesz.
 

xboxik

Banned
Użytkownik
Norton Internet Security albo Kasperky ale sa "platne" ;), z darmowych to Avast.
 

Wirahha

Banned
Użytkownik
Panda 2010
 

KrzQ

Użytkownik
Użytkownik
nigdy pande nigdy nortona!!! albo nad'a albo avasta
jak dla mnie najlepsze programy i nie tylko dla mnie
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
Kaspersky.mam od 3 lat i ani jednego wira,ani jednego udanego wlamu,komp ani razu nie musial byc formatowany ze wzgl na wiruchy
 

jarek43_16

Użytkownik
Użytkownik
nom kaspersky jest najlepszy, tak mi kumpel programista mówił, ale jest płatny to używam avasta home, to miesiąc temu miałem jakiegoś włama na kompa i pisało na pulpicie, że moje chasła czy coś takiego zostały wysłane gdzieś tam tylko pisało po angielsku i już nie bardzo pamiętam, a jak chciałem skan wziąść to zainfekowało mi avasta i tylko wgranie windowsa od nowa pomogło, ale wg mnie programy antywirusowe to badziewie, firewalle są najlepsze
 

glodos

Użytkownik
Użytkownik
ale wg mnie programy antywirusowe to badziewie, firewalle są najlepsze
a co ma piernik do wiatraka?:eek:
imo avast taki dobry nie jest, kumpel jest mu wierny od lat i co mi nie przyniesie czegoś na pendrivie to zawsze jest zainfekowany.. jest taki typ wirusa co sie pamięcią przenośną rozprzestrzenia ale zapomniałem co to jest
 

jarek43_16

Użytkownik
Użytkownik
jak widać troche mają wspólnego, tylko w inny sposób to robią
 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
firewall robi za ściane która można przejść przez backdoor tzw.
antywir stara sie wyłapać loggery i inne syfy

jeśli połaczymy anty z Firewallem to możemy powiedzieć że jesteśmy w miarę bezpieczni
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
kaspersky KAV(KEY) kasperskyKIS(KEY) ????KEY ???????


i juz kaspersky jest 'darmowy' .
wykrywa kod strony jako trojana czy cos ale czysty jest wiec sie nie przejmowac


btw firewall nic nie da bo wiry sa np w filmach(juz tak),zdjeciach,stronach..firewall by ci to zablokowal calkowicie i bys filmu/strony nie obejrzal,a antywir zatrzymuje wira uruchamiajac w/w
 

arturxxl

Użytkownik
Użytkownik
avast
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Mam kasperskiego 2010 i sobie go chwale ;)
 

CwK Bialy

Banned
Użytkownik
Dwa chyba najlepsze programy to darmowy Avast i NOD32 który też pełni rolę firewalla. Ja niczego innego nie używam. Oczywiście dodatkiem ważnym są programy do wykrywania i usuwania trojanów ;>
 

sheriffxPL

Użytkownik
Użytkownik
Eset Smart Security wart wydania tych paru złotych, miałem avasta i co pare miechów musiałem reinstalowac system bo czegoś nie wykrywał, z Esetem 0 problemów
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Kaspersky Internet Security - Antyvir + Firewall i jest dobrze. W ogóle mi nie zamula laptopa, który nie jest demonem prędkości... Płatny jest fakt, ale te 80zł za UP na rok to nie jest jakiś wielki koszt
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
tylko NOD.jest najlżejszy dla systemu. AVAST to syf przepuszcza bardzo duzo badziewa. Kaspersky, Norton i Panda zamulaja kompa i net ( na słabszych maszynach ofcoz)
 

Do góry Bottom