1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jakie posiadam lt

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mimkowaty, Lipiec 15, 2012.

1. Mimkowaty

Mimkowaty Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, kilka miesięcy temu bylem przerobić konsolkę 360 slim, po przeróbce koleś który mi to robił powiedział ze to jest przeróbka 3.0, po miesiącu zauważyłem ze kilka gier mi nie chodzi które pożyczałem od kumpli, wiec poszedłem z powrotem do gościa i powiedziałem co mi na duszy leżało. Odpowiedział mi ze pewnie mam przeróbkę lt 2.0 i dlatego większość gier mi nie działa. Wiec co ja w końcu mam za przeróbkę? jak to sprawdzić? nie będę mu znów zanosił bo będzie chciał kolejna kwotę za aktualizacje przeróbki a co się okaże mam najnowsza i tylko kasę mi zabierze.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Proste wlacz nowa grę, jak napisze plyta nie obslugiwana
    Masz lt.2.0 i musisz wydac kase na nową

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

4. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Koledzy moze mieli gry przygotowane pod lt 2.0 a te nie pójdą na 3.0, najlepiej sciagnij gre xgd3 i przepusc przez najnowszy abgx (1.0.6) i nagraj, jesli odpali masz 3.0

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk

5. harrymason88

harrymason88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    BDG
    Jak kolega wyzej najlepsze wyjscie,moze nagrane gry od kumpli sa pod LT2.0 to zapomnij ze pojda ci na 3.0

6. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    Lub jeszcze prościej zapytaj jaka przerobke mają koledzy :p jeśli 3.0 i u nich działa to Masz 2.0 a jeśli oni mieli 2.0 to ty Masz 3.0

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum