1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jakie psp wybrać(tanio)?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ucho333, Lipiec 18, 2010.

1. ucho333

ucho333 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Sorki jak już był taki temat,ale jakoś nie mogłem znaleźć.Jakie wybrać psp za rozsądną cenę(ograniczony budżet).Chodzi o to by było przerobione i dało się grać na tej przeróbce w najnowsze gry.Jeśli by ktoś jeszcze znalazł jakieś ofert to proszę piszcie.Pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Poszukaj na Allegro PSP 2000 z softem 5.50 Prometheus. Za 400zł coś znajdziesz.

4. InTouch

InTouch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Napisałeś ograniczony budżet możesz podać konkretną sumę ? Jeśli nie zależy Ci na wersji konsoli a chcesz aby była przerobiona trwale to jest coś dla ciebie: Trwale przerobiona PSP Fat, 5.50GEN-D3, BCM ! (1142392934) - Aukcje internetowe Allegro.

Konsolka ma dobry soft, dodatkowo posiada futerał, no a jeśli zależy Ci na wersji SLIM no to musisz podać mi swój konkretny budżet...

PS:Jest to licytacja BCM (Bez ceny minimalnej) a w tym momencie kwota nie przekracza 280 zł. Pomyśl o tej ofercie.

5. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    mhy za 420 zł dostaniesz DSi z programatorem ;) a do 300 zł czasami do 200 zł spokojnie lite nie lepszy taki interes ?? :)
    Psp fat pewnie 300 zł bedzie a żeby chodziły wszystkie gry to już musisz się bawić w przerabianie itp ;)

6. ucho333

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No coś w granicach 300 zł troche więcej właśnie chce kupić.Tylko niewiem czy poczekać i doskładać jeszcze naprzykład do tych wersji nowszych(slim)czy kupywać fat.Czy jest jakaś duża różnica pomiędzy nimi?

7. hehe925

hehe925 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    bierz nds,weźmiesz psp potem będziesz żałował

8. Dogg

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Slimka jest lżejsza.

9. AnarchyMen

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    ani fata ani slima nie wsadzisz w kieszeń pozatym to chyba to ,że fat jest grubszy i ma podczerwień tak to aż bardzo się nie różnią

10. Dogg

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    AnarchyMan, to jakie ty masz kieszenie? Ja swojego Fat'a bez problemu wkładam do kieszeni. Ja bym poczekał na nowe Nintendo 3DS, które będzie miało ekranik 3D, bez zakładania żadnych dodatkowych okularów.

11. CrypearL

CrypearL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Ja mam 2004 z 5.50 GEN-D3 i bardzo dobrze mi się na nim gra. Za 300-400 zł myślę, że w tej chwili go znajdziesz.

12. Virgilio

Virgilio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Przemyśl
    Wiesz co PSP przerobione przez pirwszy miesiac daje satysfakcje. Kupilem swoje PSP przerobione i teraz lezy i sie kurzy.... nawet na wycieczkach/koloniach daje jakiemus no-lifeowi zeby sie odczepil od mojej grupy a sam ide "coś" robic z innymi :)

13. malina10212

malina10212 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Ale psp to nie tylko same gry! Póki co moje psp sprawuje się doskonale jako urządzenie do przeglądania internetu, słuchania muzyki, ogladania filmów i teledysków, niekiedy odpalę jakąś grę, chociaż ostatnio co raz przyjemniej gra mi się na DSie. Co do cen obu tych konsol, to faktycznie, DS stoi trochę taniej (ale zależy od wersji i stanu), Mylę że obecnie nie ma co wybrzydzać, używane psp są tanie jak barszcz i lepiej zacząć szukać dobrej okazji cenowej niz zastanawiać się która wersja lepsza. Za ok 300zł możesz juz wyrwac slima 200* z przeróbką, zwróć tylko uwagę aby przeróbka była trwała (bo znietrwałymi przeróbkami różnie bywa).

Jeszcze jedno, chłopak pisze że ma ok 300zł , więc nie polecajcie mu aby czekał na 3D S'a bo to się mija z celem. W takiej cenie trafiają się DS Lite.

14. vagner

vagner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Do neta to weź jakiegoś dotykowca, z większym ekranem. PSP ze swoją wyszukiwarką, to jest masakra. I przeglądanie na niej stron jest tylko dla masochistów.

Ja również DSa ci proponuje, bardziej to poręczne i daje więcej FUNa!

15. ucho333

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wolałbym chyba jednak psp bo DS-a chyba nie da się przerobić,ale nie wiem napewno.Poza tym wydaje mi się,że na psp jest więcej gier gadżetów,można filmy oglądać,słuchać muzyki itp..DAjcie mi plusy i minusy między psp a DS-em.Co przemawia za DS a co za psp.Pozdro ps.Jednak na 3DS-a mnie nie stać będzie chyba:)

16. AnarchyMen

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    ds-a nie da się przerobić kolego co ty pieprzysz za głupoty :D?
    nagrywarka programator R4 Revolution NDSL NDS (1083030214) - Aukcje internetowe Allegro - kupujesz najtańszy programator R4 wgrywasz najnowszego WOODA na kartę microsd i już tylko kopiowanie gierek i gra się wesoło ^^
    2 gb karta micro sd mi nie starcza niestety mam ponad 20 gier ;)
    Na psp nie ma wcale więcej gier to na Ds jest full gier niestety niektóre to są japońskie shity ^^ ale i tak daje więcej fanu z gry ds niz psp
    nie ,że jestem fanbojem czy coś takiego bo miałem 3 psp i 3 dsy ^^ i wiem co który ma ciekawego.
    Internet:
    Psp ma wbudowaną przeglądarkę ale przegląda się masakrycznie
    Ds nie ma nic ^^ trzeba dokupić ramy żeby z takowej kożystać ale niestety też to nie jest za ciekawe
    Muzyke i na tym i na tym możesz słuchać tak samo z filmami ;)
    Do 400 zł dostaniesz nowego ds-a DSI z 2 aparatami ,świetnym odtwarzaczem muzyki i już z dodatkowym ramem niestety brakuje slotu2 przez co nie pograsz w guitar hero na gripie ;/ ale da się to przeboleć
    LINK DO DSI DO 400 ZŁ http://url9.pl/99

Wczytywanie...

Poleć forum