1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jakie Psp Wybrać ???

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Wikoonio, Lipiec 22, 2010.

1. Wikoonio

Wikoonio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Koszalin
    Witam.
    Chciałbym się was poradzić w sprawie jakie psp wybrać.Tak naprawdę,to interesuje mnie tylko psp 3004 lub psp go.I jeszcze jedno jeżeli połącze się psp go z moim internetem przez router,to czy playstation network będzie za darmo czy się coś płaci ??.Aa i jeszcze czy jakiś posiadacz psp go może powiedzieć mi mniej więcej jak wygląda ściąganie gry na psp go przez dowolny sposób???
    Z góry dziękuje.

(Czytałem o tym kilka tematów,ale niektórych rzeczy nadal nie wiem,więc założyłem ten temat.)

Proszę o w miarę szybkie odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. AiZo

AiZo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakĂłw, Poland
    PlayStation Network będzie za darmo. Nie płacisz nic, poza cenę gry/dodatku/etc.

Ściąganie? Normalnie, zakładasz konto - dodajesz kartę kredytową/kupujesz bon na np 100 i 200zł, doładowujesz konto, klikasz buy ( PSN tylko w j. ang. z tego co wiem na PSP jest. ) i wsio ściągasz.

4. Wikoonio

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Koszalin
    Aha,a czy jest możliwość płacenia w złotych czy tylko dolary??
    I jeszcze jedno wiesz cos moze o tej promocji 10 gier za darmo ?? Bo ja duzo czytalem i w koncu niewiem czy to jedna z tych gier czy wszystkie 10.Twoim zdaniem psp go jest lepsze ??

5. AiZo

AiZo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakĂłw, Poland
    Jedna z tych 10 gier jest za darmo, ale są to bardzo dobre tytuły, nie takie popierdółki za 19,99zł. Płacisz w złotych, choć obsługiwany jest tylko j.ang - ale przyjmuje spokojnie polskie karty, walutę etc.
    Ja osobiście posiadam PSP 200x i jestem zadowolony, choć pewnie przerzucił bym się teraz na psp go ( stała praca więc i można sobie pozwolić na kupowanie wszystkiego z PSN :p ). Myślę, że warto.

6. Wikoonio

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Koszalin
    Aha dzięki wielkie za wszystko.Jak już na tyle mi odpowiedziałeś to może powiesz mi jeszcze czy orientujesz się jak różnią się ceny w psn od zwykłych umd ??

7. hehe925

hehe925 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    nie bierz psp go to jest takie ścierwo że szkoda gadać,BTW bardziej polecam nds większy fun z gry,na psp pograsz w pare gierek i odłożysz

8. AiZo

AiZo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakĂłw, Poland
    Tu jest ból, zauważyłem, że niektóre tytuły kosztują mniej, a niektóre więcej. Większość tyle samo, a różnica mniej/więcej to koszt rzędu 10zł - więc można powiedzieć, że to samo. Paradoksalnie, powinno kosztować mniej.

edit: // co do postu powyżej - fun grając w mario, zeldy itd. większy niż grając w god of war, final fantasy: crisis core czy choćby nawet resistance: retribution? Nie, oj na pewno nie - może tylko w gorzej wyglądające niż na psp - ale dużo lepsza - jest gra w GTA: Chinatown Wars -ale to nie temat żeby się kłócić co jest lepsze. Kolega pytał o psp - to odpowiedź dostał o psp.

9. Lee

Lee Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Częstochowa
    Jeżeli masz dużo pieniędzy, to wybierz PSP Go, jeśli masz mniej gotówki, to wybierz PSP Slim, również bardzo dobry zakup.
    PSP Network jest całkowicie darmowe.

10. ToXiC1964

ToXiC1964 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice
    ja miałem psp 1004, 3004 i N-1004, najbardzieź spodobało mi sie psp 3004.

11. bomboniera

bomboniera Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    da sie go podlaczyc do tv? jak wtedy wyglada obraz ?

12. Wikoonio

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Koszalin
    Dzięki wielkie.Pomogłeś mi bardzo w decyzji.Raczej kupie psp go.W sumie to z tego co widze nie jest duża różnica pieniędzy.

13. hehe925

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    AIZo i jeszcze jakieś ciekawsze gry ?? miałem psp przez długi czas ale poprostu nie było w co grać przez większość czasu

14. AiZo

AiZo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakĂłw, Poland
    PSP 2k wygląda kiepsko podłączony do dużego TV LCD. Obraz rozciągnięty ( za mała rozdzielczość w PSP ), gry w prostokącie na środku ekranu, no niestety kiepsko. Ponoć poprawiono niektóre z tych rzeczy - tj rozdzielczość w PSP 3k, ale głowy nie dam.

// Tak: jeszcze choćby LittleBigPlanet, Assassin's Creed, Motorstorm: Arctic Edge, Gran Turismo, Rock Band: Unplugged, Tekken: Dark Ressurection, Metal Gear Solid: Peace Walker... Dante's Inferno, Prince of Persia, Dissidia: Final Fantasy, GTA: Vice City Stories + Liberty City Stories.

15. hehe925

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    nie zapominaj że nds ma wiele hitów,i o wiele lepszy lineup na ten rok bo prócz peace walkera psp nie ma nic

16. grzebcio33

grzebcio33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żagań
    bierz 3k obraz na mim faciku średniawo :Dd taki maly

17. AiZo

AiZo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakĂłw, Poland
    No tak, co kto lubi. Lineup PSP jest według Ciebie zły? God of War: Ghost of Sparta, Split/Second, Patapony 3, Monster Hunter 3rd - ale oczywiście jest to racja, że NDS też ma dobre gry w zapowiedzi: Rock Band 3, Duke Nukem: Trilogy, Majesty 2. No i są też tytuły multiplatformowe ( i na PSP i na NDS ) np Fifa 11.

18. Rysiek15

Rysiek15 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Strzyżów
    kablem TV ja tak moge sprzedac on jest na te wtyki zółty,czerwony i biały wygląda nawet ok ja na 42 calach grałem to git

19. Keres

Keres Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pomiedzy psp a psp go wybral bym psp 3k.Jest ladniejsze (jak dla mnie) , ma umd i wiekszy wywietlacz.

Jednak jesli ci sie nie spieszy poczekal bym ten miesiac, podobno na targach komputerowych ,nie pamietam nazwy ,ma zostac pokazane to nowe psp2.Wiec wybor nalezy do ciebie.

20. Wikoonio

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Koszalin
    Mam jeszcze 2 pytania odnośnie psp go:
    1. W ile dochodzi bon który kupie na psn ???
    2.Czy to prawda,że jak mi sie psp go zepsuje to trace odrazu gry które są na nim???

21. AiZo

AiZo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakĂłw, Poland
    Gry masz przypisane do konta - coś jak Xbox Live, więc nawet jeżeli Ci usuną jakoś to możesz je darmowo ściągnąć. Możesz też je zgrać na swoją memorkę i wtedy jak ją wyciagniesz to nie stracisz. Bony na pieniądze kupujesz w normalnych sklepach elektronicznych - ponoć gdzieś są dostępne z tego co czytałem.
    Albo po prostu na allegro: http://allegro.pl/listing.php/search?string=psn&from_showcat=1&category=82434&change_view=1

Wczytywanie...

Poleć forum