1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jakie są intencję forum?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Roger1022, Lipiec 2, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Roger1022

Roger1022 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam takie pytanie może pomyślicie, że jest zupełnie głupie. Problem polega na tym, że założyłem ten temat http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-f79/absolutny-koniec-piracenia-konsolowego-58693.html po przeczytaniu wpisów mam pewne wątpliwości. Dziś zauważyłem także, że jest tu dział z gotowymi linkami do pobierania gier. W sumie mi to lotto ale głupio się poczułem jako osoba przeciwna piraceniu. Tak więc czy forum popiera przerabianie konsol czy nie? (na poprzednim forum z za post typu "jak nagrać grę" od razu jest kara".) OCB?

Słuchajcie sory za ten temat chyba zrozumiałem "ocb". Nie chce robić żadnych wojen. W końcu sam miałem LT do nie dawna nie będę nikogo ganił ani obrażał. bgszef otworzyłeś mi oczy.

2. Lotnik421 Xbox One

3. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
    Wiadomo, ze nikt z zalogi Ci glosno nie powie, ze popiera piractwo. Ale to chyba jasne :) Po to sie kupuje xboxa, tylko i wylacznie.

A kara za posty typu "jak nagrac gre" jest za to, bo takich tematow jest milion.

4. Konrad Mrok PL

Konrad Mrok PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Solec Kujawski
    http://xboxforum.pl/artykuly-f159/

artykuły zawarte w tym dziale mówią chyba za siebie, nawet jesli forum nie popiera piractwa to nie jest one karane, dlatego to forum jest najlepsze, bo można znaleźć wszystkie info dotyczące xa,

5. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    haha ale glupoty gadasz. moze ty kupujesz xboxa tylko po to zeby krasc
    forum nie popiera piractwa ale tez z nim nie walczy.

6. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
    Gdybym byl zarobasem to bym gral na oryginalach na PS3. Proste jak wyszczac dziure w sniegu. 90% uzytkownikow xboxa kupilo go wlasnie dlatego, zeby grac na piratach.

Aha i co ja kradne?? Jak cos komus ukradniesz to on juz tego nie ma. A te gry co ja mam duzo ludzi ma, czyli chyba jednak ich nie ukradlem producentowi?

7. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    To znaczy ze nie masz nic przeciwko żeby ktos ukradl ci kase? Przeciez masz jeszcze wiecej. To mozna wywnioskowac z Twojego postu.

8. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
    Ja im kradne kase? Ide do nich do chaty i wyjmuje im pieniadze z portfela? Nie sadze. Oryginalu i tak bym nie kupil takze i tak by na mnie nie zarobili

9. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk
    Jesteśmy przeciwni piractwu i staramy się z nim walczyć. Szczególnie, w dziale giełda.

Zostajemy całkowicie neutralni w tej kwestii.

Tyle w temacie, zamykam.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum