Jakie są ograniczenia by zrobić lt?

brozio91

Użytkownik
Użytkownik
Witam,prosiłbym o pomoc. Więc! Zbieram się na przerobienie konsoli gdzieś z pół roku,rgh w moich okolicach nie robią więc rgh odpada,lt robią,ale to już w innym mieście więc chciałbym wiedzieć kilka rzeczy. Czy jest możliwość przeróbki konsoli (slim 250 gb) wyprodukowanej 18.08.2011 roku? Mam dash 2.0.16197.0 czy jest możliwość przeróbki konsoli z tym dashem? Ile będzie trzeba wydać pieniędzy na "dzień dobry"?Bo czytałem że będę potrzebował specjalnej nagrywarki żeby gry dobrze "chodziły". Czy nawet taki laik jak ja da sobie radę bez problemu z nagrywaniem gier? I czy ma znaczenie to do jakiego komputera będzie podpięta takowa nagrywarka? Gdyż mój komputer jest słabiutki,dlatego gram na xboxie.
 

onn125

Użytkownik
Użytkownik
Zanieś do serwisu to się przekonasz czy można ją przerobić bo możesz mieć napęd przerabialny albo nieprzerabialny.Dash nie ma znaczenia przy LT+ .Do nagrywania gier Fifa 13,Forza 4,Dragon's Dogma,Dirt Showdown będziesz potrzebował nagrywarkę Lite-on ihas za około 60-70 zł.Resztę gier nagrasz na zwykłej nagrywarce.
 

brozio91

Użytkownik
Użytkownik
No właśnie w tym rzecz że facet przerabia,ale jest on w innym mieście niźli jestem ja,więc głupio mi byłoby tam pojechać by się dowiedzieć że nie da się przerobić. Nie ma innego sposobu?
 

RuNNerka

Banned
Użytkownik
Odp: Jakie są ograniczenia by zrobić lt?

Otworz konsole to sie dowiesz.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Odp: Jakie są ograniczenia by zrobić lt?

Na 99% się nie da

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

Do góry Bottom