1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jakie słuchawki do xboxa.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ediwata, Lipiec 18, 2013.

1. ediwata

ediwata Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia
    Mam zamiar kupić sobie jakieś słuchawki do xboxa i pytanie do was, jakie bylyby najlepsze, chodzi o to żeby były z dość długim kablem bo odległość jest od telewizora dosyć spora, chyba, że jakieś bezprzewodowe. I najlepiej żeby cena mnie nie zaskoczyła za bardzo :p
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Seb93

Seb93 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    przecież słuchawki podpinasz pod pada...:chargrined:

jakiś limit kasy ? i czy mają być po prostu do gadania czy chcesz też jescze gre słyszeć

4. ediwata

ediwata Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia
    przede wszystkim do gadania, ale gierke tez bym chcial dobrze slyszec.
    A gdzie te sluchawki sie podlacza to nie mialem pojęcia, bo od miesiąca jestem posiadaczem konsoli i nigdy wczesniej nie mialem z nimi do czynienia, teraz juz wiem :) A cena jak najtańsza po prostu, poniżej 100 zl

5. Imperial BoRo

Imperial BoRo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  6. ediwata

ediwata Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia
    hahaha, troche tutaj przesadziłeś z ceną, ja tam nie chce jakiegoś profesjonalnego sprzętu, bo na konsoli gram sporadycznie chodzi mi głównie o mikro, żeby sie z kimś porozumieć od czasu do czasu. Coś tańszego, nie wierze, że nie ma :)
    Nie wiem jak to na konsoli działa bo tu wszystko jest pokręcone, można niby samo mikro podłączyć ale ja chce cały headset

7. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  8. Imperial BoRo

Imperial BoRo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    skoro kabel tobie przeszkadza to zostaje hs oryginalny bezprzewodowy od ms :p

Wczytywanie...

Poleć forum