1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jakie słuchawki kupić?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez czarnuch71, Grudzień 8, 2012.

1. czarnuch71

czarnuch71 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Siema.
    Stanąłem właśnie przed decyzją kupna słuchawek do XBOX'a. Oczywiście mają to być słuchawki nauszne. System raczej 2.1 bo limit cenowy to 100zł.
    Pod słuchawki najprawdopodobniej będę zakładam headset więc mają być oczywiście do dźwięków z gry.
    Jakie firmy konkretne modele polecacie? Nie pytajcie czy mogę dołożyć więcej i kupić lepsze bo więcej wydać nie mogę. Wiem że cena jest proporcjonalna do jakości ale cóż...

Oto co znalazłem na allegro. Co o tym myślicie? Wygodnie będzie założyć pod nie oryginalny jedno-słuchawkowy headset?
    X-KOM_PL Słuchawki Creative HS-800 Fatality Gaming (2844122556) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Prestigio Słuchawki z Mikrofonem Retro Skóra (2781678491) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    PHILIPS SHM1900 SLUCHAWKI Z MIKROFONEM!GW2L,FVat! (2853876120) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    GENIALNE SŁUCHAWKI DLA GRACZY GAMING MODECOM! (2849126056) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Słuchawki Enzatec HS902+wyjmowalny mikrofon Bass (2823395335) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

-=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

2. Lotnik421 Xbox One

3. PoIse

PoIse Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    W domu
    Polecam Te pierwsze słuchawki Fatalitki są *********.Sam ich używam.
    Polecam w 100%

1 osoba to lubi.
  4. zdrowy

zdrowy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sam ostatnio stanąłem przed wyborem słuchawek doo 100zł. Po długim czasie wertowania google wybrałem : Sennheiser hd 201 lub Superlux hd 681. Kupiłem Superluxy, jednogłośnie wszyscy twierdzą, że o niebo lepsze, wygodniejsze i lepsze ;) A mi jeszcze nie doszły.. :(

5. czarnuch71

czarnuch71 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Zakończyło się na tym że akurat wygrałem wypełniając ankietę słuchawki PHILIPS SHP1900 i są naprawdę dobre.
    Na Allegro dostępne za ok 40zł, a są wygodne i dźwięk całkiem niezły. Polecam!
    Dziękuję, dobranoc.

6. sunnboy

sunnboy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    chloapki ,tez wlasnie stoje przed wyborem sluchawek zatem spytam -w zasadzie potrzebuje samych sluchawek nie headset'a ale glownie mi zalezy ma dobrym glebokim basie tak zeby mnie wyrywalo z butow jesli chodzi o basy;) .Raczej gram w gry typu CoD,GoW takze efekty strzalow,wybochow mnie rajcuja :D.Teraz mam pytanie-slyszalem ,ze sa 2 "wersje" sluchawek albo stereo badz imitujace dzwiek przestrzenny typu 5.1.Mial ktos porownanie moze,w ktore zainwestowac?.pzdr..

7. Lolek1991

Lolek1991 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam ten sam problem stoje przed wyborem słuchawek z mikrofonem zebym mógł grac i gadac z członkami drużyny ale kompletnie sie na tym nie znam i n ie wiem jakie kupic a co nastepnie jak je podłączyc,czy lepsze przewodowe czy bez przewodowe mam do wydania max 500 zł .
    Pozdrawiam i czekam na odpowiedz

8. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    477
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Polecam TRITTON WAREHEAD 7.1 posiadam są boskie !!!

Wszystko na WIFI !!!

9. Lolek1991

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    TYlko na necie nowe lecą ponad 700 zł a tyle nie mam niestety

10. Lolek1991

Polubienia:
    0