1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jakie słuchawki lub Headset do x-a 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kris86, Styczeń 18, 2015.

1. kris86

kris86 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    WG
    Witam
    Jako że ciężko gra się online bez słuchawek postanowiłem coś w końcu zakupić. Pytanie co chcę osiągnąć. Przede wszystkim chcę dźwięk gry i rozmów słyszeć w słuchawkach, a to wszystko bez tony przewodów. Oczywiście jestem skłonny mieć trochę tego ale bez przesady. Następne pytanie jakie słuchawki lepsze. Przewodowe, czy bezprzewodowe. Budżet? 200zł Ale nagle gdyby się i coś trafiło super wspaniałego coś tam mogę dorzucić. Chcę żeby grały w miarę podobnie co hd555. Dodatkowo jako ułatwienie mogą też być podane używane marki.
    Pomóżcie :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
  4. kris86

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    WG
    Nie no aż tyle nie przeznaczę na słuchawki :) A te: MadCatz Titton AX 720 do czegoś się nadają?

5. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    są bardzo lekkie i wygodne, dobrze leżą na głowie, a po chwili przyzwyczajenia można zapomnieć ze ma się je założone, dźwięk z nich płynący jest dobrej jakości, dobrze sprawdzą się w grach typu FPS BF COD jak i inne

6. kris86

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    WG
    To mówisz że warto się zastanowić nad tym modelem słuchawek? A może dasz jakieś propozycje od siebie za maxxx 300zł? Może być coś z używek :)

7. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Tritton, steelseries, turtlebeach poszukaj to nie boli ;) Sam użytkuje Trittony PRO+ polecane przez kolge wyżej kupiłem je ponad rok temu a zapłaciłem grubo ponad stówę mniej ;) (oczywiście nówki na gwarancji)
    Polecam Tritton Detonator tylko nie wiem czy jeszcze produkują ewentualnie to co weszło na ich miejsce Tritton Kunai/Tritton Kunai Wireless dla wszystkich platform
    http://www.trittonaudio.com/prod/xbox.asp

8. kris86

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    WG
    Wiesz od wczoraj szperam, czytam i już mam taki mętlik w głowie... Jedni coś chwalą, żeby zaraz drudzy odradzali masakra.A co sądzicie o Razer Chimarea? Jak w ogóle wykorzystuje się komunikację w tych słuchawkach z padem? Mikrofon podczepia się bezpośrednio do pada? Czy sa jakieś adaptery? Bo zastanawiam się nad tymi razerami, oraz MadCatz Titton AX 720. Bo znalazłem jeszcze używane Trittony PRO+ ale bez mikrofonu. A pewnie zdobyć mikro do nich to masakra?

9. maxankazuya

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Używki sobie odpuść całkiem bez mikrofonu. Czytaj dalej może nie zgłupiejesz... :) Każdy chwali co swoje najlepiej wejsc na jakies strony gdzie sa testowane wlasnie takie sluchawki i redaktor wie co pisze bo ma rozeznanie w temacie :)

10. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83

Tritton warehead 7.1 posiadam i polecam w pełni radiowe zero kabli :) , na olx są po 400 zł :) wartość w klepach to ok 700 zł , jesli chcesz do 200 zł to tritton trigger w tym i w tym modelu masz wszystko na słuchawkach.

11. kris86

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    WG
    Nie no te bez mikrofonu odpuściłem:) Ok poczytam o tych tritton AX 720 bo nie ukrywam ciekawa opcja :)

12. maxankazuya

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Trittony AX 720 czy Trittony 720+ bo niektórzy źle piszą na aukcjach/ w sklepach - 720+ to nowsza wersja AX 720, ponadto 720+ wizualnie wygladają prawie tak samo jak PRO+ (poprzedni model AX Pro) czy kunai itd. ;)

kris86 lubi to.
  13. kris86

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    WG
    Dzięki użytkownikowi maxankazuya kupiłem model tritton pro+ zobaczymy jak przyjdą jakie będą efekty :)

14. Krystian Kopeć

Krystian Kopeć Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Radom, Poland
    ja byłem zadowolony ze standardowego headsetu ale u kumpla miałem przyjemność grać na Turtle Beach PX22, kozackie są :D

15. maxankazuya

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    mam nadzieję że nie zabuliłeś jak za zboże ;)

16. kris86

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    WG
    Wolę nie wiedzieć ile są warte:))) niech żyję w świadomości że udało mi się tanio kupić ;) Jeszcze raz dzięki wszystkim za odpowiedzi.

17. felixos

felixos Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam, nie chce zakładać nowego tematu więc pozwolę się podłączyć. Zacznę od tego że chce podłączyć słuchawki do pada tylko po to żeby używać ich do odtwarzania dźwięku z gier, nie szukam super jakości i nie będę rozmawiał. Pytania są 2.
    1. Czy jak podłączę same słuchawki na micro jacka czy to rozwiązuje mój problem ? Czy będę słyszał dźwięki z gry ??
    2. Na alledrogo są chińskie headsety do 360, wystarczy wpisać KX9 (wiem że cena pewnie adekwatna do jakości :) ). Pytanie brzmi czy takie rozwiązanie będzie dla mnie wystarczające ?? i czy to naprawdę będzie stereo ?? czy tylko mono puszczone na oba kanały ?? Dziękuje za odpowiedź. (nie bijcie :p )

Nie było tematu, doczytałem że nie ma takiej możliwości żeby bez dodatkowych kabli puścić audio z gry przez pada.

Ostatnia edycja: Marzec 23, 2015
  18. kadaj2

kadaj2 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Parczew
    witam moge prosic o pomoc w wyborze słuchawek, bezprzewodowe z micro: moja kasa to max 200zł
    duzo w tej cenie jest po kablu, ale mam małe dziecko i boje sie ze wszystko poleci jak za kabel złapie...

Wczytywanie...

Poleć forum